Joseph Baena odziedziczył pasję do kulturystyki po swoim ojcu i nauczył się też kilku "siłownianych" sztuczek. Jego ojciec Arnold Schwarzenegger siedmiokrotny Mr. Olympia, jest jednym z najbardziej utytułowanych kulturystów. Jego 24-letni syn ma wielkie szczęście, że ma takiego nauczyciela i może korzystać z pomocy i porad treningowych samego mistrza. Oprócz odtworzenia niektórych z najsłynniejszych póz Schwarzeneggera, Baena odziedziczył po ojcu talent aktorski. Pomimo coraz bardziej napiętego harmonogramu Baena nie przestał ćwiczyć i często udostępnia zdjęcia i filmy z treningów. W ostatnim poście na Instagramie pokazał, jak trenuje nogi. Do quadzilli mu daleko, ale stara się chłopak.

"Jest poniedziałek! Czas wstawać i ruszyć za nim!!!

Rozpoczynam tydzień od nóg. A ty w co uderzasz?”

Baena ma założony pas do podnoszenia ciężarów i wykonuje serię przysiadów ze sztangą. Oprócz regularnych treningów, Joseph dba także o odpowiednie odżywianie. Solidne zbilansowane posiłki są oczywiście podstawą jego odżywiania, które uzupełnia koktajlami proteinowymi. Joseph od czasu do czasu ma zaplanowane cheat meale i po zjedzeniu czegoś niezdrowego zawsze wraca na odpowiednie tory. 

Baena już jakiś czas temu wspominał o swoim debiucie w kulturystyce, ale jak na razie chyba nie ma żadnych konkretnych planów w tej kwestii. Zresztą patrząc na jego sylwetkę od razu widać, że jeszcze sporo czasu i pracy kosztowałoby go zbudowanie formy na scenę. Wszystko wskazuje na to, że miał taki plan kilka lat temu, kiedy złapał zajawkę na siłownię, ale chyba marzenie o zostaniu drugim Arnoldem zeszło na drugi plan. Ma chłopak potencjał i dobrą genetykę, ale wszyscy doskonale wiedzą, że zbudowanie formy na scenę w obecnych czasach wiązałoby się ze stosowaniem mocnych środków dopingujących…

Komentarze (2)
lordknaga

ten to ma zycie jak w madrycie, ponad 350k folowersow, bo jest bekartem arniego, ze tez nie reklamuje zadnego znanego brandu jeszcze? ale stary jest kim jest to i siano mu nie potrzebne, wszystko przed nim, niestety gen jak u ojca, chude nogi i szeroka talia... ale napewno urosnie na wielkiego influensera.

5
Tomas_h11

Słabe te nóżki. Chyba góra była częściej robiona. Tatuś nie przypilnował.

0