SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 27 - Zapytaj SFD

Też zastanawiam się nad sprawdzeniem się w bikini fitness. Jestem z Rudy Śląskiej. Aktualnie 16% tkanki tłuszczowej przy wadze 56,5kg, wzrost 166cm. Z treningiem nie mam problemu, gorzej u mnie z jedzeniem. Polecacie kogoś do wsparcia dietetycznego najlepiej z doświadczeniem w przygotowywaniu do startów w bikini fitness?

Patrycja 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć gram w piłkę nożną i chce trenować aby być lepszym.Muszę trenować aby mieć więcej siły wykonywać ćwiczenia na mobilność oraz robić motoryke i moje pytanie brzmi.Jak to wszystko połączyć w jeden trening aby zbudować sylwetkę oraz wytrenować się w tych dziedzinach.Czy robić oddzielne treningi czy połączyć to wszystko w jeden?

Bbbbbeton9282 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Potrzebuje jakiegoś linku albo odręcznie napisanego planu treningowego, ale nie mogę znależć owego z moimi wytycznymi. Mianowicie (17 lat, ważę 68kg i 178cm wzrostu) nie mam żadnego sprzętu w domu ani nie mam czasu chodzić na siłownię. Szukam planu do domu bez sprzętu, najlepiej push/pull BEZ NÓG. Nogi mam wyrobione przez jazdę rowerem 8 lat. Aktualnie wziąłem się za dobre wysokokaloryczne odżywanie + białko i kreatyna. Marzy mi się sylwetka na lato - nie tylko trenując dla objętości, ale także dla siły. Dziękuję i pozdrawiam.

Michu 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Mam wystający mostek, od zawsze było to jakimś moim małym kompleksem. Ostatnio dużo czytałem o kurzej klatce ale w sumie to nadal nie wiem czy to rzeczywiście to. Da się jakoś tego pozbyć (oprócz ulania się i zakrycia tego tłuszczem). Wstawię fotkę.

Marek 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Aktualnie robię masę i zastanawia mnie czy będzie jakaś różnica jeśli dobiję wyznaczoną ilość kcal czymś zdrowym od dobijania słodyczami. Czy wpłynie to jakoś na przyrosty i gromadzenie tkanki tłuszczowej?

Przecinek 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam jestem początkujący trochę trenowałem z jedną hantelką 5kg teraz mam hantle ketle ławeczke sztange drążęk i atlas więc mógłbym trenować ale muszę mieć plan treningowy na tydzień chciałbym trenować 3 lub 4 razy w tygodniu nie zależnie jakie dni napewno wtorek Chciałbym plan treningowy wsensie w jakie dni jakie partie np pon klata i biceps wtorek triceps i barki inne dni bo znam już ćwiczenia na każdą partie ćwiczenia bardziej na mase

Mati4050 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Mam problem z bicepsem. Łapa nie rośnie od ponad pół roku. Utrzymuje dietę 3100 kcal. Biorę kreatynę. Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Poniedziałek klatka triceps i biceps. Środa Nogi. Piątek Plecy. Czy daje mu za mało czasu na regenerację czy coś innego. Widze jedynie progres siłowy. Mam nadzieję że pomożecie mi

Igor 25 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

witam czy jak trenuje na siłowni codziennie to czy kreatynę mogę pić rano czy musi być to przed treningiem bezpośrednio albo po nim i ile mam jej pić? ma to jakieś znaczenie kiedy ją wypije?

filipbhp 25 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam 14 lat i trenuję 4 razy w tygodniu kalistenikę i 3 razy interwały, mam 15% tkanki tłuszczowej, u mnie bardzo dobrze widać zarysowany sześciopak, I mam pytanie co powinienem zrobić aby zgubić trochę tłuszczu, żeby sześciopak był widoczny, gdyż chciałbym celować w okolice 10%? drugie pytanie mam takie- czy mogę zacząć podciągać się z obciążeniem? podciągam się prawie 20 razy nachwytem, już przez pewien czas nie zauważam postępu, gdyż chcę dojść do 30 podciągnięć, ale rok temu miałem problemy z okiem, gdyż miałem obrzęk siatkówki i nie mogłem ćwiczyć, teraz jest już lepiej, ale czy te obciążenie, jeżeli oczywiście mogę się z nim podciągać, czy nie spowoduje problemu na zdrowiu mojego oka?

Martiqs 24 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam od 2 miesięcy nie rośnie obwód ramienia Dieta ok Regeneracja ok W sumie mam same.hanttle.do.20 kg Ale.i tka powinno coś pomału iść Suplementy tak Waga spadła 2kg ale to pewnie że odstawiałem Mk 677 brałem w.celu apetytu I ta woda penwie trochę spadła Stanęło na 37 i tak stoi Może.to być od tego że nie zmieniłem treningu zbyd długo? I chciałem teraz zrobić tak Że.biceps.5.serii i 1 seria max powtórzeń 2 x w tyg wychodzi 12 serii ?

Raggg 24 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2230 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1807 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
431 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
319 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
271 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi