WIOSENNE PROMO! Sprawdź rabaty do 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Zapytaj

Wszystkie pytania - strona 537 - Zapytaj SFD

Ważę 73kg,mam184cm wzrostu i poziom tkanki tłuszczowej na poziomie około 15%.niestety mój typ sylwetki to skinny fat. Zastanawiam się czy iść na redukcję czy zacząć robić masę.

Mati43 26 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak na 3 krzesłach? Ja nie mam tak dlugich ramion żeby zrobić głębokość jednego krzesła. A co dopiero 3? Szok. No i kwestia bezpieczeństwa. Jak stawiacie 3krzesła na sobie to jest duże ryzyko, że to się zawali. Ale ja dopiero zaczynam i robię damskie bo tak się rozlazłam, że nie mam na nic siły. Może jak uda mi się robić po 2 100 męskich to i na 3krzesla się wstąpię bez kontuzji.

Paulina P. 26 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dziękuję Bardzo za odpowiedź. Nie spodziewałem się takiego podejścia gdyż z reguły od razu lecą ironię bądź traktowanie z góry okryte hipokryzją. W poprzednim poście nie zmieściłem się aby napisać że mam pod ręką armidex. Zjadłem ćwiartkę i poczulem na następny dzień delikatna ulgę ale delikatna. Wszytskie badania mam dopiero 30 maja i narazie nie przerywam cyklu. Czy mógłbym prosić o radę jak stosować armidex aby do czasu wyników nie zanizyc go bardzo ba nie wyzerować. Myślałem o ćwiartce co 4 dzień lecz czy to nie za mało? Wiem że to wróżenie z fusów ale prosiłbym o nakreślenie jeśli można. Cały czas mam mrowienie w lewej skroni jakby mrówka wędrowała i za uchem. Nie towarzyszy przy tym ból ale jest to irytujące i trochę brzęczy w uchu podczas mówienia. Wydaje mi się że to od ciśnienia spowodowanego zaś wyskokiem estro.

FiroZS 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Czy w wieku 11 lat mogę używać odżywki jestem bardzo gruby i chce zrobić mięśnie Waga:65kg Wiek:11 lat Wzrost:nie pamiętam

Fix 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam w zeszly piatek poczułem bol w prawym bicepsie podczas wykonywania cwiczenia bolalo przy naciaganiu owego bicepsa oraz przy napinaniu wiec wywnioskowalem ze jest to lekkie naciagniecie minelo troche czasu i teraz czuje podczas napinania tylko takie jakby lekkie zmeczenie czy moglbym od jutra zaczac stopniowo do poniedzjalku wykonywac cwiczenia na lekkszym ciezarze i pozniej juz na pełnej czy jednak moze nie

kamilek123100 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej, ćwiczę od marca i za mną około -7 kilo. Mam 19 lat, 160 wzrostu i aktualna waga to 63 kilo. Jakie suplementy będą idealne na redukjce ?

Laura 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 13 lat Mam nadwagę waze 80kg Mam 173cm wzrostu Zainstalowałem aplikacje do treningu która robi dla mnie plany treningu i nawet fajna są tam rzeczy typu plank, pajacyki i wiele różnych ćwiczeń ma ona mi pomóc schudnąć w 30 dni i nadzoruje moje picie wody nawet fajna jest Moje pytanie brzmi czy podali byście mi jakieś treningi inne np. na mięśnie na całym ciele? Oraz dietę z dużą ilością białka i z małą ilością cukru. Czy mogę tyle ćwiczyć? Czy w tym wieku to dobre? Aplikacja daje mi codziennie 15 min treningu Czy to odpowiednie?

Kriks12j 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy w sklepie SFD są jakieś suplementy przeznaczone dla 13 latka?

Patryk134 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

jestem na diecie redukcyjnej. cwicze 3 razy w tygodniu fitness. Proszę o poradę jaki suplement zakupić na wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej oraz na zahamowanie chęci na słodycze?

Anna 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

czy pepsi wpływa na kondycję??

Norbert_Boxing 25 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
4022 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
3668 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
669 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
398 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
329 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi