SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 713 - Zapytaj SFD

Witam. Mam 15 lat, 60kg wagi i 165cm wzrostu - kiedy ogłoszono ponownie naukę zdalną postanowiłem sobie, że wykorzystam ten czas żeby ostro wziąć się za treningi siłowe. Chodzę do dość patologicznego liceum gdzie bardzo często dochodzi do bijatyk, zresztą to samo w mieście w którym mieszkam dlatego ten nagły pomysł żeby się wziąć za siebie. Poleciłby mi ktoś od czego zacząć? Pompki, brzuszki czy może jakieś hantle a jeśli tak to jakie? Worek treningowy? Jakaś dieta? Jestem kompletnie zielony i nie wiem od czego zacząć, dlatego proszę o pomoc :p

PaToL_05 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy jest różnica w efektach między brzuszkami bez odrywania odcinka lędźwiowego od podłoża a brzuszkami z pełnym zakresem ruchów (podnosimy się całym tułowiem)?

NieznanyK 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Maca- jaką najlepiej kupić ,żeb6 spełniała swoje właściwości?

Randia 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Wczoraj zrobiłam sporo fikołków bez żadnej rozgrzewki i po długim czasie nie robienia ich. Dziś kiedy wstaje kręci mi się w głowie i chce się wymiotować. Czy to może być spowodowane tymi fikołkami? Nie jest mi nic innego oprócz tych dwóch rzeczy

Takadlasiebie 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy dla osoby początkującej? Najlepiej prosiłbym o takie suplementy które mają największe potwierdzenie działania. Chciałbym rozpocząć rekompozycję jakie będą najlepsze suplementy działające żeby nie wydawać kasy w błoto?

DeDe1909 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Jakie suplementy dają największe efekty? Jakie suplementy tak naprawdę mają największy procent działania?

DeDe1909 21 October 2020

Mam 168.5 cm wzrostu (mama ok 164cm tata 185cm) i 15 lat. Ostatnio napisała do mnie agencja modelek. Powiedzieli, że podoba im się moja uroda ale jestem za niska i potrzebuje urosnąć do min 172cm. Czy jest szansa jeszcze tyle urosnąć?

Wnonim 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Nietypowa sprawa, bo pisze z zapytaniem w imieniu siostry. Lekarze stwierdzili Hashimoto, bierze eutyrox o dawce 68. Narzeka na złe samopoczucie, rozdrażnienie, problemy z utrzymywaniem wagi, wody, ogólnie bałagan, a wizyty i porady lekarskie raczej zbyt wiele nie pomagają, więc pomyślałem, że zapytam tutaj, bo wiem , że są osoby które mają sporo wiedzy..

Kkrzychu93 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

witam, mam problem w zastoju w wyciskaniu leżac, który utrzymuje się od pół roku, próbowałem dziesiątki sposobów i nic nie działa, w wyciskaniu mam pewien punkt ruchu który jest najtrudniejszy i do tego momentu wycisne a potem nie moge jej docisnąć i koniec, wyciskanie to zakała mojego treningu, progresowałem w dipach, wzmacniałem rotatory itd. ale na klate ciężaru większego jak 70 kg nie wycisne. Szukam jakiejś na prawde mocnej metody, aby wicisnąć większy ciężar ( chociaż o 10 kg) proszę o pomoc

pAgni 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy tak naprawdę działają? Które suplementy są potwierdzone naukowo że działają? Gdzie są takie strony z takimi wynikami?

DeDe1909 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3182 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2670 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
610 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
379 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
317 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi