SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 117 - Zapytaj SFD

Witam, mam 175 cm wzrostu i ważę 60kg czy realnym jest żebym w następne 10 miesięcy przybrał 10kg czystej masy mięśniowej ?

Arek23 02 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dobry wieczór, mam pytanie związane białka. Chce schudnąć, piłam od was białko wpc i zastanawiam się nad zmiana na Izolat czy byłby to dobry wybór przy spadku masy ciała? O 5:30 pije białko i tak co 3 godziny staram sie jeść. Pracuje fizycznie od 6 do 14. I czy przed snem mam pic białko czy jak wrócę do domu po pracy. Byłabym wdzięczna za odpowiedz… pozdrawiam serdecznie

Emi 01 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Czy to dużo w martwym ciągu 100kg? W wieku 14 lat a jeszcze mam zapas siły żeby wziąć więcej.

Dzik 01 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć chciałbym zacząć ćwiczyć mięśnie w domu , jest jakiś fajny plan treningowy dla początkującego tylko z hantlami , ławką i sztangą? (może być FBW albo push pull , obojętne)

xTomekBP 01 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

plan Push Pull Legs, 3 jednostki treningowy w tyg, dodatkowo pole dance 1x i basen 1x. Podczas dnia Push- klatka, barki i triceps wykonuje następujące ćwiczenia-> Floor Press, rozpiętki z hantlami na ławce dodatniej, OHP, unoszenie ramienia do boku z linka wyciągu dolnego z zakresem 120 stopni, Odwodzenie ramion w bok z hantlami, dipy na maszynie, prostowanie przedramion z linka wyciagu dolnego, francuskie wyciskanie jednoracz zza glowe. Po tym treningu zamiast barków potężnie czuje kaptury następnego dnia, technika jest chyba ok, wykonywałam te cwiczenia kiedys, na barkach normalnie czulam zakwasy a teraz nie wiem. Co robic? jakies pomysly?

julia21354 01 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam czy monohydrant kreatyny w wieku 13 lat wpłynie na ginekomastienponowwasz ja posiadam i czy będzie jeszvze gorzej?

Kostryn 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć! Chce przejść na porządna redukcje, chce wesprzeć się jakimiś suplementami, na które warto zwrócić uwagę, a które omijać szerokim łukiem? Chce podkreślić, że mam 17lat i moja dieta jest dość zbilansowana, staram się jest zdrowo. Dość aktywnie spędzam czas, ale od najbliższych dni zaczęłam regularnie trenować 3-4 razy w tygodniu + spacery, rowery, rolki itp.

nicki 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam problem z robieniem pompki. Mam siłę, aby się "wypchnąć" z dołu ale nie mam siły aby się opuścić. Jakieś ćwiczenia?

Adams1234 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, moje pytanie brzmi czy jest sens iść raz w tygodniu na silownie (sobota)po całym tygodniu treningowym? Jeśli tak to jaki trening fbw czy zmieniać gora,dol? Pon: basen Wtorek:drążek Sroda:basen Czwartek:drążek Piatek:basen

Witolo 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej, a czy mógłbym podzielić mój plan treningowy FBW na split tylko taki trochę dziwny bo w jednym dniu będę robił wielostawowe typu: siady, martwe ciągi, podciąganie aby w kolejnym dniu robić przedramię, szyję, kaptury. Będę ćwiczył właśnie te partię ponieważ będę trenował pod boks i one są przydatne.I ogólnie będę chciał tak zrobić bo ten plan będzie trwał 2-2,5 godziny ale nie wiem czy ten pomysł ma sens.

Paweł 123322 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2216 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1803 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
429 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
318 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
269 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi