SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening fbw / aero

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie. Od niedawna zaczalem traning fbw systemem A B A 3 razy w tygodniu. Po treningu pije gainera a przed snem bialko. Dorzucam do tego 2 dni aerobow w dni nie treningowe i zastanawiam sie czy nie brac bcaa. Jak to dawkowac chce troche zrzucic z brzucha
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Bcaa to aminokwasy i sa one na lepsza regeneracje a nie chudniecie

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Czyli mam sie nie martwic ze zaczne spalac miesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Wszytsko zalezy od diety twojej :P Jak masz lipe nawet to bcaa nie pomoze ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Jaki cel treningow? redukcja? po co gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Jestem sportowcem po sezonie. Nie moge sobie pozwolic na za dlugi przestoj. Uprawiam sport kontaktowy wiec musze byc troche wiekszy zeby moc sie troche poprzepychac a biegac chce zeby moje cialo nie zapomnialo co to wysilek biegowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
reasumując masujesz i potem redukujesz na dobranej diecie - to optimum dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Tzn diety nie mam moze dopietej na ostatni guzik ale dobrze sie odzywiam, nie brakuje mi bialka i ww. To co zjesc po aerobach zeby nie spalac miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
BCAA przed i po treningu bierz.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To dział dla niezarejestrowanych użytkowników, jak masz konto prawie od roku to nie zadawaj pytan w tym dziale.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

http://www.sfd.pl/prze%C5%82o%C5%BCenie_egzaminu_sprawno%C5%9Bci_fizycznej-t926131.html

Następny temat

Zapotrzebowanie kaloryczne, a sucha masa ciała.

WHEY premium