SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 414 - Zapytaj SFD

Co najlepsze na szybkie zbicie wody z organizmu ? Potrzebuje czegoś na prawdę dobrego co szybko zadziała ...

Justyna 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy istnieje coś takiego jak tendencja do tycia i na odwrót?. W sensie niby jak nie zjem za dużo kalorii niż potrzebuje to nie przytyje, ale zawsze się mówi o osobach co mają szybką przemianę materii coś takiego w ogóle istnieje?.

Es 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Dzień Dobry państwu mam takie zapytanie czy jeśli osoba ma uszkodzone łękotki to musi być przeprowadzony zabieg jak najszybciej, czy można to jakoś zaradzić rehabilitacją?. Lub są jakieś fazy stopniowe że np jest dana faza uszkodzenia łękotek to jest operacja czy muszą być podjęte inne kroki lub zależy od danej fazy uszkodzenia łękotki Pozdrawiam.. Ps przepraszam że znowu piszę na tym forum ale dostałem bardzo szybko odpowìedz od państwa a na dorum dla lekarzy itp pisałem do lekarzy tydzień temu do dziś nie raczyli odpisać z góry dziękuję..

amatorski bokser 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam kompresyjne złamanie 4 kręgów 2 lędźwiowe 2 piersiowe włożyli mi 10 śrub i dwie szyny operacje miałem Po wypadku na skuterze wodnym , minęło 80 miesięcy ..... nie mailem żadnej rehabilitacji , leżałem w spiralu tydzień potem w łóżku w domu 3 miesiące po czym wstałem zacząłem dzialac ..... teraz pytanie czy mogę robić pompki Np ?? Synka 20 kg nosze jest okey ale jak ponoszę coś cięższego to już złe wpływa mocno bol jest duży ....

Anonim 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siema mam mały problem czy A6W robić po czy przed treningiem silowym? Pomoże ktoś?

Rozal 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam szanownego pana trenera Mój staż na siłowni to około 8miesięcy z lekkimi przerwami chciałbym powrócić do treningów tylko w domu i chciałbym żeby był to trening Split nie za bardzo wiem jak laczyc miesnie szybciej mialem klata z tricpesem barki z bicepsem nogi oddzielnie plecy to samo chcialbym nalozyc duzy nacisk na górne partie miesniowe czyli np klatka piersiowa bo jest po prostu u mnie mała jaki trening split 4 dniowy bedzie dla mnie najlepsze z naciskiem na gorne partie

devo0312 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Siemka. Mam 16 lat, jestem dziewczyną. Ważę 53 kg i chcę wyrobić mięśnie brzucha. Ćwiczę już prawie 3 lata no i efekty są ale nie takie mocne. Ćwiczę w domu ćwiczenia na mięśnie brzucha od Frasera Wilsona. Trenuję także na poręczach i drążkach. Żeźbię także ręce. Czy ktoś mógłby doradzić mi mniej więcej co jeszcze mam robić aby te mięśnie były? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Anonim 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam, co z fizjoterapii mogę wykorzystać w zakresie szybkiej i efektywnej regeneracji mięśni po ciężkim tygodniu? Pozdrawiam przemęczony

Piotr 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mogę trenować aktualnie systemem 3x tydzień plus dodatkowo mam 1-2 treningi krav mage. Dobrze mi się ćwiczy push pull. Uważacie że lepiej zrobić push pull push2 pull2 i robić 4 trening w kolejnym tygodniu czy push pull fbw?

Gość 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Nitrition vitamax complex plus 60+60 Po zjedzeniu witamin tak jak pisze na opakowaniu (witaminy po jedzeniu ) boli mnie żołądek przez około 30 min, jaka przyczyna.?

Ania 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2338 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1904 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
452 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi