SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 106 - Zapytaj SFD

Cześć,tu Norbert (17 lat,165cm) chodzę na siłownie od roku po 5-6x w tygodniu. Zaczynałem od 58kg Skinny fat. Przez moje niskie doświadczenie zrobiłem bardzo tłustą masę do 75kg. Były dni gdzie jadłem po 200g wielonasyconych tłuszczy. Aktualnie jestem od Ok 2,5 miesięcy na redukcji (2200kcal 60g tłuszczy,160g białka,280g węgli) i zrzuciłem 5kg. (Aktualnie ważę 70kg)Zauwazylem ze moja waga zatrzymała się w miejscu i od 3 tygodni waga stoi na 70kg. Niby spalam tłuszcz i jednocześnie zyskuje na masie mięśniowej,ale nie widze żadnych efektów wizualnych. Nie wiem czy dalej redukować i kontynuować jak jest,czy może wrzucić na sucha masę do 80kg i z tego redukować. Proszę o pomoc.

Norbert 14 June 2023

Witam. Córka 15latka z celiakią musi przybrać na wadze ponieważ ma zaburzoną gospodarkę hormonalną. Czym mogę ją wspomóc? oprócz zdrowych posiłków?

Anna 14 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Pytanko czy treningi siłowe mogą mieć wpływ na poziom żelaza

WiwaldiPierniczony 14 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

jakies dobre suplementy dla kobiete na redukcje i szybkie wyrzezbienie ciała ?

nika1405 13 June 2023 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jako osoba trenująca siłowo 3x w tygodniu z dobrą objętością treningową stale w badaniach krwi mam lekki niedobor bialka całkowitego mimo ze dbam o podaz bialka. Dlaczego tak jest? Ps. Jeśli chodzi o zdrowie, to musze zażywac stabilizatory nastroju i leki nasenne przez co moje nerki są w słabej kondycji.

Cyjan 13 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Jestem początkujący i zaczynam chodzić na siłownie. Jakimi ćwiczeniami na maszynach w siłowni mogę zastąpić ćwiczenia ze sztangą takie jak: wyciskanie sztangi na ławeczce, przysiad z sztangą, martwy ciąg? Chodzę sama na siłownie i nie mogę liczyć na asekurację czy pomoc przy sztandze, a chciałbym samodzielnie ćwiczyć.

Rafal 13 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak ułożyć sobie dietę i treningi? Z jednej strony chcę zbudować masę mięśniową, szczególnie na górnej partii ciała, m.in: klata, ramiona itd. (o nogach nie zapominam) ale też chcę spalić tkankę tłuszczową z brzucha. Co robić?

nowicjusz_ 13 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mój problem polega na tym że mam duża niedowag mam 175cm a ważę 53 kg bardzo ciężko mi idzie przytyć dlatego chciałem zacząć spróbować z jakimiś oddzywkami może coś by mi się udało zyskać ponieważ gdy zaczynałem ćwiczyć po kilku tygodniach chudłem zamiast coś zyskiwać traciłem chęci do dalszych ćwiczeń

Unikacik 13 June 2023 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Jestem ciekawy ile zajmie mi powrót do normalnych poziomów testosteronu i innych hormonow po długiej i ciężkiej redukcji. Ile czasu trzeba być w utrzymaniu czy nadwyżce aby wszystko wróciło do normy? Żeby przybliżyć sytuację nadal jestem przed osiemnastką, a libido itp leży na niskim poziomie bo zainteresowanie jest praktycznie zerowe Jestem w trakcie wracania do normy i zastanawia mnie kiedy znowu będę w formie sprzed 4 miesięcznej ciężkiej ale skutecznej redukcji

nachossandwich 12 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam, mam problem z łokciem, bol wewnątrz łokcia przy napinaniu bicepsa oraz straszne chrupanie i przeskakiwanie przy wyproście ręki. Spadki siłowe nie wystepują. Jakieś porady co to się dzieje?

anonimowy88 12 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3010 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2475 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
574 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
366 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
305 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi