SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 515 - Zapytaj SFD

Siemka mam pytanie, czy gdy ma się spięte mięśnie danej partii ciała to nie da się jej rozbudowac? Wyczytałem że majac zamknięta klatkę piersiową, tym samym spięte mięśnie klatki piersiowej to nie da się jej rozbudowac, czy tak jest w każdym przypadku?

wojtekhe 09 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, ostatnio, prawdopodobnie po pompkach, ale nie jestem pewny boli mnie dłoń. Dokładnie na środku, po zewnętrznej stronie od środkowego palca. Ból nasila się, gdy np używam hand gripa. Ból pojawił się ok 2 tygodnie temu, od 5 dni nie trenuje. Wiecie może czy to przejdzie?

raster22 08 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Wiek 45 lat. Brałem przez 2 tyg. Ashwagandhę 9% witanolidów 3 x 500 mg dziennie i 1 tabl.dziennie Biogaia Gastrotus do tego 2 kaps. dziennie Olimp Tribulus, Wit D3 4000j. i testosteron całkowity skoczył mi z 266 ng/do do 449 ng/dl. Natomiast DHEA mam 2,03 ng/ml czyli dolna granica normy. Jaka są normy dla mojego wieku i jak poprawić DHEA? Zaznaczam że mam trochę nadwagi jakieś 15 kg i się obawiam że testo z kuracji może przechodzić w estrogeny. Jak to zablokować nie używając leków? Może jakieś naturalne metody? Z tego jest jeden wniosek że skoro testosteron podskoczył mi po Ashwagandzie to przyczyną jego niskiego poziomu był stres czyli kortyzol. Mam rację? Teraz znowu mam stresy w realu i coś czuję że testo mi znowu spadł mimo ashwagandhy i zacząłem mieć parestezje być może po szczepionce jednak leczę je wit. B12, B6, magnezem i relaksem w medytacji zen. Jest lepiej ale czy macie jakieś lepsze sposoby na to?

Anonim 08 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Czy yohimbina będzie skuteczna na redukcji? Jaka wybrać? Można prosić o pomoc w wyborze produktu nie na polskim rynku??

michals19s 08 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam 24 lata mam 167cm wzrostu i ważę 68kg ćwiczę regularnie na siłowni i szukam czegoś żeby wyrzeźbić mięśnie .

Vytatuas 08 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jak to jest z mostkiem przy wyciskaniu? jest potrzebny czy nie?

ezra 08 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, niedługo idę na 3-4 tygodnie do pracy na budowie, a jestem też na redukcji. Stąd chciałbym wiedzieć ile taka praca spala kalorii na godzinę. Dziennie wychodziło by z 3-5 godzin pracy, przynajmniej tak mi się wydaje. Głównie nosiłbym tam kostki, 5-6 sztuk na raz chyba dość często, jeździł taczką pełną, pewnie coś jeszcze ale nie jestem w stanie powiedzieć co bo nie wiem. Jeśli się to przyda, to mam 16 lat, 76kg i 180cm wzrostu.

gyrus 08 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć mam pytanie Mam 17 lat i przepuklinę w odcinku ledzwiowym z uciskiem na worek oponowy i nerw. Ból promieniuje do lewej nogi. Ortopeda twierdzi że tylko operacja pomoże bo przepuklina jest duża. A trenerzy o sportów mówią że masaże i fizjoterapia by pomogła. Czy wy ćwiczeniami, fizjoterapią wyleczyłiście przepuklinę?

SzymonM04 07 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Ćwicze 2-3 razy w tygodniu od lutego udało się trochę wyrzeźbić ciało, jednak tłuszcz pozostał (wewnętrzna strona ud,brzuch) przeplatam treningi cardio z siłowymi. Jakie odżywki polecicie abym "spadła z wagi", dodam że posiadam już termo speed (spalacz).

Bozena21 07 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siemano mam pytanie jak robić deolad ? Chodzi mi o wyciskanie mam maxa 115-120 i jak to wszytko rozplanować? może ktos pomóc?

Rvdybench 07 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3110 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2594 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
591 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
313 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi