SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 586 - Zapytaj SFD

mam nie całe 11 lat a mam jedną łopatkę niżej nie wiem jakie ćwiczenia mogłabym robić i czy jakieś zadziałają proszę o pomoc

michalina123 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, mam do dyspozycji ławkę ze zmiennymi kątami oraz dwie sztangielki z obciążeniem max 18 kg jedna. Jaki trening możecie mi polecić ? Wracam po długiej przerwie od ćwiczeń fizycznych. Mój dotychczasowy tryb życia to prac-dom-dom praca. Teraz chce dorzucić do tego treningi z tym sprzętem, który posiadam. Proszę o radę,wytytyczne,plan aby coś mi z tego wyszło. Staż na siłowni: może rok by się uzbierał Wiek: 32 lata Wzrost: 178 cm Waga: 84 kg Płeć: Mężczyzna Pozdrawiam

Siw 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam, czy jest jakiś sposób na drżenie dłoni po intensywnym bokserskim treningu ? Czy jest jakiś suplement warty przyjmowania ,który przyspiesza regeneracje podczas snu lub inna metoda tak aby na drugi dzień pozbyć się drżeń ?

Ola 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 16 lat,179 cm wzrostu i waze około 77kg. Chciałbym schudnac, ale cos mi to nie idzie. Trenowałem hiit przez 20 minut włącznie z rozgrzewka. Jadłem około 2200 kcal, a pewnie w niektóre dni mniej. Chciałbym wiedzieć ile muszę jesc, co i ile trenować żeby chudnąć, najlepiej 500-700 gramów tygodniowo. Dodam, że chodzę do szkoły przez co czasu mam mało i nabija się sporo kroków.

Mj 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Cześć! Mam problem związany z napinaniem mięśni nóg, a mianowicie podczas i mniej więcej godzinę po treningu nie jestem w stanie napiąć mięśni nóg, są takie jakby cięzkię. Podczas gdy robię przysiady z sztangą i kończę powtórzenie czuję dziwne uczucie w nogach, gdy chodzę na stepperze normalnie czuję jak się napinają i jak bolą nogi, a gdy robię przysiad to gdy kończę powtórzenie czuję jakby mięśnie się były ciężkie, a gdy znów robię przysiad "i jestem na dole" to jest wszystko dobrze, a gdy "wstaję' znów to samo.

Aztecc 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, kupiłem dzisiaj Beta-alanina 240kaps i kreatynę 3-creatine Malate 360kaps, chciałbym się dowiedzieć jak je dawkować, żeby działały skutecznie. Trening silowy FBW robię 2 razy w tygodniu, do tego dość intensywne treningi rowerowe po górach. Zdecydowałem się na taki zestaw suplementów ponieważ mam problem z regeneracja nóg. System pracy głównie nocny, w dzień odsypiam. Pozdrawiam Maciej.

Leman145 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Witam Od niedawna zaostrzyła się moja alergia na salicylany również te w pożywieniu. Potrzebuję pomocy przy doborze suplementacji w treningu siłowym.

Wróbel 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam czy to wszystko razem ma sens ? Te dwa bcaa razem mog pic ? Creatyna z nitro ?? Siłownia rano wieczorem sztuki walki micha sie trzyma

mojlogin71 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

witam mam pytanie mam 12 lat i ogolnie bardzo chcę schudnąć, wszyscy się ze mnie naśmiewają, waże 55kilo, to wszystko przez tego całego koronawirusa i siedzienie w domu. Jak mógłbym troszkę schudnąć?

Krawietz 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej! Trenuję 5-6 dni w tygodniu, 50/50 trening kalisteniczny i z ciężarami. Siła idzie na plus, mieśnie też stopniowo coraz ładniejsze, tylko staram się przy okazji zrzucić troszkę z brzucha ale też zadbać o solidną regenerację i zastanawiam się, czy 50g carbo EAA 5g glutaminy zaraz po treningu a po około 30 min posiłek to dobre połączenie czy w jakis sposób może mi to pójść w bęben?

MattDamon 18 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3297 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2790 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
622 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
388 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
323 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi