SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 417 - Zapytaj SFD

Hej dwa dni temu robiłem trening brzucha i od tamtego momentu odczuwam ból w żebrach. Możliwe, że to od tego? Co z tym mogę zrobić? Pozdro

Bartaz 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, na dniach kupilem przedtreningówke STIMUL8 i L argininę AAKG, pierwszego dnia po zażyciu oprócz widocznych wzrostów osiągów pojawił się ból głowy po jakimś czasie w trakcie treningu. Ból z tyłu glowy po lewej stronie, uciskający, uniemożliwiający dlaszy trening ze względu na intensywność i uczucie ucisku, który z czasem stopniwo przechodzi, znika praktycznie i po wznowieniu treningu, znowu się pojawia, lecz już lżejszy. Przedtreningówki stosowałem wczesniej, L argnininę 1 raz. ( STIMUL8 6g miarka zalecana dawka 3g L argininy na 30 min przed treningiem) Ktoś miał podobnie? albo zna problem? myślę, ze to arginina, bo nigdy nie miałem czegoś takiego, ostatnia przedtreningówka N.O. xplode i bez takich akcji, nawet po dwukrotnej porcji.

Dudek78 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, mam zzsk czy to wyklucza trening na siłowni? Pozdrawiam

Mariusz 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy dałoby się utrzymać pozycję siedząca (na krześle) bez krzesła na samych nogach? Trzeba sobie wypracować bardzo wytrzymałe nogi czy jest to niemożliwe?. Wyjaśnienie: Na przykład ktoś mi zabiera krzesło na którym siedzę i ta pozycja w, której byłem na krześle zostaje, w ogóle się nie ruszam.

Mono 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam jestem tu nowy planuje zwalić kilkadziesiąt kg tzn 25 planowałem kupić Susta... Do tego magnez b6 i cynk. Da rade z tym zgubić otyłość brzuszną tzw oponę hehe oczywiście plus pompki, brzuszki, ćwiczenia hantlami 2x30 kg czy jeszcze cos do tego dołożyć? Proszę o pomoc do wakacji chciałbym normalnie wyglądać 😉

Handful 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czy jeśli będę przestrzegać diety robić trening brać białko do tego green coffee to będą efekty wolniejsze bez spalaczu tłuszczu czy lepiej do tego zestawu kupić spalaczu tłuszczu lub inne suplementy?

Szymonkozakimie 26 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

jestem po 2krotnym leczeniu onkologicznym mam 34 lata ostatnie leczenie zakonczylam w grudniu .Od lutego jestem na redukcji vczuje sie bardzo dobrze jedyny problem mam z bolem kolan po treningach po leczeniu chemioterapia w kolanach brakuje mi kolagenu .moje pytanie jaki suplement moge bezpiecznie brac ktory pomoze odbudowac to co zostalo zniszczone przez chemie .dziekuje .

kurulcia 26 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy przy insulinoodporności można spożywać takie produkty jak NUTLOVE kremy do smarowania i Frużelinę owocową Allnutrition?

Wiki 26 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, piszę w sprawie redukcji i masy, od jakiego wieku warto zacząć tą przygodę, i czym to się może odbić mi po 30stce (chodzi mi o efekt jojo i przybieraniem szybiej masy po tym wieku) Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź!!!

Łukasz0001 26 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Czy gdy będziemy na głodówce to tak czy siak schudniemy.

Es 26 March 2021 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2338 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1904 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
452 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi