SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 577 - Zapytaj SFD

Witam.Potrzuje porady co zmienić w swoim planie treningowym na przysiady,bo jak na razie robię 5 serii po 20 powtórzeń(częstotliwość wykonywanych ćwiczeń co drugi dzień) z czym że już po 3 serii przysiady idą do przodu ale bardzo ciężko i z wielkim wysiłkiem i moje pytanie brzmi czy jest to kwestia odżywiania/suplementacji,a może trzeba zmienić plan treningowy?

damiankolasinski614 07 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Mam 40 lat, nie jem mięsa, codziennie spaceruję 4 km, ważę 61kg/175cm. Chcę zwiększyć masę ciała, oczywiście najlepiej gdyby była to masa mięśniowa. Ze względu na pracę mogę wykonywać treningi siłowe jedynie rano w domu. Ćwiczę więc na czczo (drążek, hantle, pompki, ekspander). Niestety bez efektów. Domyślam się, że przypadek jest ciężki... Przeglądając państwa stronę i sklep doszedłem do wniosku, że powinienem rozpocząć suplementację. Zamierzam rozpocząć od: - aminokwasów EAA - codziennie na czczo w dni treningowe i nietreningowe (np. SFD_NUTRITION_EAA_Pro_Instant) - kreatyny - codziennie, w dni treningowe przed treningiem, w dni nietreningowe przed śniadaniem (np. SFD_NUTRITION_Creatine_Caps) - gainera - 2 x dziennie po 70gram, po śniadaniu i po kolacji (np. Pvl_Mutant_Mass_New) Będę wdzięczny za poradę i ewentualną korektę wskazanych przeze mnie suplementów. Z góry dziękuję! Artur

Artur 07 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Mam 14 lat i jestem na "diecie". Nie jem słodyczy, jem mniejsze śniadanie, obiad taki jak wcześniej, a kolacja raz jem raz nie. Dodatkowo staram się jeździć dziennie na rowerze przez przynajmniej 1 godzinę i 40 minut. Moim pytanie brzmi czy da się schudnąć 0.6 kg w ciągu dnia? Wczoraj się ważyłem i było 72.2, a dziś 71.6 . Za każdą odpowiedź dziękuje.

AirJordan23 07 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co na diecie dają warzywa i owoce?.

edede 06 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Rozpoczęcie przygody z lekkoatletyka w wieku 21 lat, czy jest sens? Czy są kluby które biorą takie osoby? Z myślą żeby sobie gdzieś wystartować jak będę wyniki? Celując w biegi krótko dystansowe?

kendzi9 06 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam pytanie dotyczące mieszania kreatyny z węglowodanami,ponieważ wyczytałem że przy takim połączeniu jak jest kreatyna carbo jest lepsze przyswajanie kreatyny i chodzi mi o to czy można węglowodany z keratyną razem wymieszać w mleku czy lepiej osobno wypić najpierw carbo a następnie kreatynę

damiankolasinski614 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam Co pomoże mi na łaknienie na słodycze? Jaki spalacz tluszczu polecacie?

Pati 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sebastian Trener Personalny

Witam. Chciałbym spytać jaka metody treningu z podanych poniżej będą najlepsze dla osoby trenującej boks. -metody ciągłe o: -stałej intensywności, -zmiennej intensywności, -metody przerywane: -metoda powtórzeniowa, -interwałowa: -ekstensywna, -intensywna, -metoda kontrolna i startowa Z góry dziękuję.

Melasty 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam! Jestem na redukcji i chciała bym zacząć brać spalacze tłuszczu ale leczę się na nadciśnienie. I chciała bym się dowiedzieć czy są jakieś produkty które mogła bym brać ;)

Ania 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam serdecznie. Od początku stycznia do teraz waga stoi w miejscu. Ćwiczę 4 razy w tygodniu (60min-gumy,cwiczenia mięśni brzucha, 10 min hula hop i 30 min cardio marsz 6-7 km/g) jem 1900 20%B,30%T, 50%Wkcal (kobieta 35lat,163cm,waga 74kg). Od początku stycznia waga nie leci kompletnie nic. Centymetry w pasie spadły tylko 3 cm ale chyba to mało. Już nie wiem co robię źle.

Mariola6640 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3011 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2478 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
574 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
366 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
305 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi