SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 253 - Zapytaj SFD

Potrzebuję skutecznej i dobrej jakościowo kreatyny co polecicie ?

Grzesiek 08 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam mam na imię Daniel. Jestem osobą z endoprotezą biodra. Ale się nie poddaję i zacząłem ćwiczyć w domu pompki i hantlami stojąc oraz siedząc z opartym łokciem o kolano oczywiście nie za dużymi obciążeniami ze względu na moje biodra. Zacząłem ćwiczyć na przekór ludziom którzy mówili mi że jestem inwalidą i nie mogę ćwiczyć, wiadomo że mam ograniczenia ruchowe ale z pompkami daję rade bez problemu. Teraz pytanie do Trenera który mi może podpowie co mam brać żeby zbudować masę mięśniową i poprawić sylwetkę, gdzieś na forum przeczytałem że takie połączenie jak : MASS ACTIVATOR SFD 3000g. i przed treningami NITROBOLON TREC 600g. daje efekt. Prośba niech Trener napisze czy te połączenie ma sens bo chciałem zamówić a jak Trener ma coś lepszego na myśli to niech napisze. A i prośba o jakąś rozpiskę jak brać i kiedy oraz plan treningowy na pompki i hantle ( Daniel 32lata, wzrost 185cm, waga 90kg.). Z góry DZIĘKUJĘ.

danielWP 07 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siemanko Od pewnego czasu czuję, że mam słabą koncentracje, trudniej mi się skupić na tym co robię. Zapominam o pewnych rzeczach, tych mniej lub bardziej ważnych. Wahania nastroju przychodzą coraz częściej, na szczęście jestem tego świadom. Co polecicie na takie dolegliwości z waszych suplementów ?

Jakub007 07 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam. Czy to dobry moment na pierwszą masę ? Waga 70 kg wzrost 170 Cm. Zrobiłem rekompozycję ze skinny fat.Jakieś porady? Pozdro

Don Kris 07 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam 1. Trening na czczo i późne śniadanie - Trenuję rano o 6:30, a pierwszy posiłek mam o 11 – mam okno 11-19. W związku z tym mam pytanie, czy jeśli trzymam makrosy i kalorie to nie będzie to wpływać w jakimś stopniu na mój plan czy to masa czy redukcja? 2. Śniadanie i węgle – Na śniadanie najlepiej byłoby mi zjeść posiłek, który nie będzie miał dużych ilości węgli, bo po większej ilości węgli czuj się ospały i rozkojarzony przez ok 1h Czy jak zjem śniadanie z mniejszą ilością węgli to czy nie będzie to jakoś mocno wpływało na mój plan - czy to masa czy redukcja? 3. Głodówka– chcę wprowadzić do swojego tygodnia głodówkę 24h. W jaki sposób wpłynie to na mój bilans kaloryczny? Czy jeśli jem załóżmy 2,5k kcal to tygodniowa suma to 17,5k kcal i jeśli 1 dzień będzie bez jedzenia to dziele to przez 6 co daje mi 2916kcal dziennie? Czy orientuje się ktoś jaki to może mieć wpływ na mój plan masa, redukcja, rekompozycja? W jaki dzień najlepiej jest zrobić głodówkę DT czy DNT?

wojtasidlo 07 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co to jest za objaw, jeśli po około 15 minutach siedzenia po turecku drętwieje mi lewa stopa? Jestem raczej pewny, że siedzę prawidłowo, bo na początku nie czuje żadnego dyskomfortu. Czy każdy odczuwa drętwienie po takim czasie, czy jednak trzeba z tym iść do specjalisty?

Tevi 07 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

미국배송대행

Thomasbuh 07 September 2022

Czy siłownia 2 razy w tygodniu (FBW) przy dodatkowym sporcie (lekkoatletyka) wystarczy?

butcher 06 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, jaka najlepsza odżywka na przyrost masy?

KrisKulica 06 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Przyjmowałem Beta Alanine i Citrulline przed treningiem biegowym (głównie 12km/70min). Wszystko było dobrze ale po kilkunastu dniach odczuwam skutki uboczne. Mam pracę przed biurkiem i ciężko było mi wysiedzieć, bo czułem dziwne napięcie mięśniowe. Pomagało zrobienie np. pompek, czy to złe dobranie suplementów pod bieganie i te wymienione są pod "siłownię"? Po odstawieniu wspomniany efekt ustąpił.

rubesom 06 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3021 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2495 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
576 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
367 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
306 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi