SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 540 - Zapytaj SFD

Witam. Mam zespół cieśni nadgarstka, czy wtedy mogę trenować przedramiona na siłce? pozd dla Was

Hg000 02 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Probuje od roku przytyc ale jedyne co mi sue udało to 3 kg na około pół roku, kiedyś u Was przeczytałam ze samemu można robić sheyka Ala gainera i tak robię codziennie, ale to za mało. Mam cukrzyce dlatego tak odkładałam kupno gotowca. Ale już nie wytrzymam!! Jem więcej jak mój facet, ćwiczę i ... dupa. Chce znów wyglądać normslnie a nie jak anemiczka:/ jaki gainer ma najmniejsza ilośc cukru???? Help!

JoannaNiew 02 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, Proszę pomóżcie jestem załamany :( jakie mam zrobić szczegółowe badania testosteronu i ogólnie może hormonów ? Jestem bez siły, ospały, problemy z zasypianiem, depresja bez chęci życia, włosy mi tak długo odrastają, strasznie chudnę, ale brzuch mam zatłuszczony i boki :( problemy ze zwodem, od paru lat zmniejszył mi się czułość węchu. Żadnych sterydów nigdy nie brałem. Na siłownie już nie chodzę 3 lata. Proszę pomóżcie co mam zrobić w pierwszej kolejności, mogę odpłatnie aby mnie ktoś dobrze poprowadził

italiaviva 01 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jak obliczyc ile kalorii spalilem podczas treningu siłowego? Da sie to jakoś w ogóle zrobic np. Z objętości treningu?

John 01 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Czy trening hiit był by dobry na redukcję? Ile kalorii spale? Czy warto zamienic trening siłowy na niego przez po prostu podobno większe spalanie kalorii, w krótszym czasie.

monodrey 01 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Mam pytanie dot. treningu. Mam 17 lat 176cm wzrostu i ważę +-70kg. Nie mam planu treningowego, robię wszystko po kolei w trzykrotnych seriach na maszynach 35kg, na wolnych ciężarach średnio 20kg. Jakie ćwiczenia i jakie ciężary po ile powtórzeń pod moje parametry? Zależy mi na ogólnej sylwetce z naciskiem na plecy i ramiona.

Gorroteq 30 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, na forum opisałem mój problem - mam 15 lat i hemoroidy. Zalecono mi treningi areobowe, zapytałem czy zamiast treningu z ciezarami moge robic trening z gumami oporowymi - powiedziano mi, ze tak ale bez nadwyrezania tloczni brzusznej, nie spinajac przesadnie brzucha, jaki trening moge ulozyc aby byl bezpieczny? prosze o pomoc.

baloobis_2000 30 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam wyczytałem, że wykonanie podciągania na drążku przed martwym ciągiem powoduje, że narażamy się na uszkodzenie kręgosłupa . Czy to prawda? czy ma to jakies uzasadnienie?

Chopok33 30 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Planuje kuracje MSM na stawy, ale przez dluższy okres czasu, czy siarka sprawdzi sie w regenerecji niewielkich zwyrodnień ?

10.1999 30 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Was serdecznie. We wtorek ukończyłam swój pierwszy pół maraton do którego długo się przygotowywałam. Niestety mimo formy po biegu nadal czuję ból w tylniej części uda. To już 3 dzień!!! martwię się czy nie nabawiłam się kontuzji. Co to może być? Pozdrawiam i dziękuję z góry

Magdalena 30 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3195 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2685 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
611 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
381 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi