SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 131 - Zapytaj SFD

Jako osoba trenująca siłowo 3x w tygodniu z dobrą objętością treningową stale w badaniach krwi mam lekki niedobor bialka całkowitego mimo ze dbam o podaz bialka. Dlaczego tak jest? Ps. Jeśli chodzi o zdrowie, to musze zażywac stabilizatory nastroju i leki nasenne przez co moje nerki są w słabej kondycji.

Cyjan 13 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Jestem początkujący i zaczynam chodzić na siłownie. Jakimi ćwiczeniami na maszynach w siłowni mogę zastąpić ćwiczenia ze sztangą takie jak: wyciskanie sztangi na ławeczce, przysiad z sztangą, martwy ciąg? Chodzę sama na siłownie i nie mogę liczyć na asekurację czy pomoc przy sztandze, a chciałbym samodzielnie ćwiczyć.

Rafal 13 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak ułożyć sobie dietę i treningi? Z jednej strony chcę zbudować masę mięśniową, szczególnie na górnej partii ciała, m.in: klata, ramiona itd. (o nogach nie zapominam) ale też chcę spalić tkankę tłuszczową z brzucha. Co robić?

nowicjusz_ 13 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mój problem polega na tym że mam duża niedowag mam 175cm a ważę 53 kg bardzo ciężko mi idzie przytyć dlatego chciałem zacząć spróbować z jakimiś oddzywkami może coś by mi się udało zyskać ponieważ gdy zaczynałem ćwiczyć po kilku tygodniach chudłem zamiast coś zyskiwać traciłem chęci do dalszych ćwiczeń

Unikacik 13 June 2023 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Jestem ciekawy ile zajmie mi powrót do normalnych poziomów testosteronu i innych hormonow po długiej i ciężkiej redukcji. Ile czasu trzeba być w utrzymaniu czy nadwyżce aby wszystko wróciło do normy? Żeby przybliżyć sytuację nadal jestem przed osiemnastką, a libido itp leży na niskim poziomie bo zainteresowanie jest praktycznie zerowe Jestem w trakcie wracania do normy i zastanawia mnie kiedy znowu będę w formie sprzed 4 miesięcznej ciężkiej ale skutecznej redukcji

nachossandwich 12 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam, mam problem z łokciem, bol wewnątrz łokcia przy napinaniu bicepsa oraz straszne chrupanie i przeskakiwanie przy wyproście ręki. Spadki siłowe nie wystepują. Jakieś porady co to się dzieje?

anonimowy88 12 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Kilka dni temu miałem silny ból w kostkach kolanach plecach oraz miałem naciągniete miesnie łydek i ud przez kilka dni bóle były bardzo mocne ale po kilku dniach zmalały i czuje lżejsze bóle i mam naciągnięte miesnie łydek i ud czy są to objawy bólów wzrostowych?

DzindeLL 12 June 2023 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Waga 93 kg wzrost 185 cm staż 2 miesiące + ciągle ćwiczenia potrzebuje odżywek suplementów wspomaganie organizmu do intensywnych ćwiczeń proszę o przygotowanie oferty

Bartosz 12 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry. Chciałbym zacząć chodzić na siłownię ponieważ nie jestem zachwycony swoją sylwetką, mam 198cm wzrostu oraz 107kg wagi i mam pytanie jakie odżywki oraz suplementy kupić na początek. Pozdrawiam

Łukasz1212 12 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siema. Mam pytanie odnośnie masy, mianowicie jakiś czas temu przeszedłem na masę i po krótkim czasie (około 3-4 tygodni) zauważyłem że dość poważnie się zalałem, zwłaszcza na brzuchu, a mięśni nic nie przybyło. Jadłem 3350 kcal, pilnowałem makro. Jakieś pomysły czego to wina i co robić by nie zalać się na masie?

Jackk 12 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3103 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2587 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
591 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
312 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi