SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 131 - Zapytaj SFD

Witam,czy odstawienie słodyczy,gazowanych napojów,alkoholu i zaczęcie regularnego jedzenia takich rzeczy jak owsianki,ryż,kasze,piersi z kurczaka/indyka + do tego codzienna jazda na rowerze po 4 kilometry w celu dojechania do pracy pozwoli na zrzucenie zbędnych kilogramów? I jaka inna alternatywa na obiady oprócz piersi?

Makumba 27 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, chciałabym zapytać jak aktywowac miesien posladkowy wielki, skutecznie i szybko

Niki 27 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Доброго дня, друзья! Курю более 6 лет и вот решил сократить курение отравы. Бабала больно много расходуется. Знакомый направил в сторону самодельных сигарет из фермерского табака. Он и стоит дешевле, и по качеству, говорят, лучше, по накуриваемости и количеству штук в день тоже меньше уходит. Нашел вот такой сайт поставщика, который предлагает https://lampa-lounge.ru - табак для сигарет! и хотел узнать, возможно кто то из вас уже сотрудничал здесь товарищи? Как доставка? Какой рекомендуете? Опасаюсь просто покупать неизвестно у кого по предоплате и еще непонятно какой вкус табака.

LampallZib 27 July 2022

Witam jakie powinnieniem miec zapotrzebowqnie kaloryczne jesli waxe 58 kg i mam 175 cm aktywnosc fizyczna to 3 razy silownia w ciagu tyg i praca

domi123pppp 27 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Problem przy redukcji tkanki tłuszczowej przy niedoczynności tarczycy. Obecna suplementacja Jodem tak zalecono przez specjalistę po miesiącu czasu spadło z wagi 5kg od ponad 2 miesięcy waga utrzymuje się tak samo , mam wrażenie zatrzymania wody w stopach które mi puchną i okolicach brzucha jednak przy zważeniu się wagą wyliczającą skład wody w organizmie jest poniżej normy 41,5 / 50. Ktoś może miał podobny problem ? Chcę zaznaczyć że początki stosowania jodu miałem ogromną ochotę na picie wody piłem praktycznie 6-7l na dzień i przy tym waga mi spadła , obecnie pije może maksymalnie 1.5l , mam wrażenie że organizm więcej nie potrzebuje ponieważ nie mam nawet pragnienia.

carmen66 27 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siema mam 14 lat i chcial bym przybrac na masie. mam 153cm wzrosty i warze 43kg. czy mogł bym brac białko albo gainery na mase.

szymon 27 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, aktualnie chodzę na kickboxing i po treningu boli mnie nadgarstek przy rotacji do wewnątrz. Ból odczuwalny jest pod wyrostkiem rylcowatym kości łokciowej. Ktoś wie co na to robić? co zrobić żeby nie bolało?

sellena93 27 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, mam niestwierdzoną rotację miednicy lewy talerz wyżej, tymsamym lewy posladek znajduje się wyżej oraz jest mniejszy ale lepiej go czuje zwłaszcza w ćwiczeniach typu martwy ciąg lub przysiad. Natomiast prawe biodro jest niżej gorzej czuje prawy posiłek zwłaszcza w tych znaczących ćwiczeniach, jest większy i znajduje się niżej lewy. Gorzej czuje miesnie z prawej strony brzucha oraz mam pozornie prawa nogę krotsza, a także z prawej strony w rejonie miednicy mam mniej" ciała " niż z lewej strony, wydaje mi się że powodem jest rotacja talerza miedniczego ale chciałabym pozbyć się słabego napięcia mięśniowego z prawej strony pośladka zwłaszcza przy hipthrustach lub martwym ciągu

Julciakkk 26 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Czy można łączyć spalacz tłuszczu i spiruline?

Ewela90 26 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam dzisiaj podczas robienia przysiadów zaczęła mi drętwieć lewą ręką potem przeszło to na lewą nogę (okolica łydki). Zdrętwienie nogi się utrzymuje.dodam jeszcze że przed treningiem zażyłem nadmiar przedtreningowki.Chcialbym się dowiedzieć czy to wina przedtreningowki.

Devil6 26 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2338 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1904 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
452 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi