SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 302 - Zapytaj SFD

Przy wzroscie 165 cm i na wadze mam 51 kg miesni na tanicie jako kobieta. Czy to duzo czy srednio? Ile maja miesni przeciętne kobiety w kg? Czy cwiczenia silowe sa wskazane?

Jackie 31 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

witam, zakupiłam u was powerrose i vegerose co mogę dodać do tego aby dokończyć redukcje tłuszczu

marzena kujawa 31 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam problem, polegający na tym, że totalnie nic mi nie przechodzi przez gardło z rana. Rozpoczynam pracę fizyczną i będę wcześnie wstawał więc coś normalnego jeść muszę i teraz przyszło mi do głowy, żeby zamiast śniadania robić odżywkę proteinową z mlekiem(cukier), do tego 2 surowe jajka(białko) oraz łyżka oliwy z oliwek( tłuszcze). Czy to ma sens? I da mi energię zamiast śniadania?

brazzyl123 31 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Planuje liznąć trochę kalisteniki, a żeby nie zostawiać całkowicie silki, chciałbym 1x w tygodniu na niej zostać. Dodatkowo chciałbym do tygodniowego planu treningowego dołożyć 1x trening EMS. Wobec tego bazowo chciałbym upchnąć 2x treningi kalisteniki, 1x FBW siłowy i 1x FBW EMS w tygodniu. Plany treningowe mam przygotowane. Jak to rozpracować żeby regeneracja była zachowana i miało to jak najwiecej sensu?

Mariusz7498 31 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Chciałbym zapytać o to co zrobić w obecnej sytuacji. Kilka lat temu startując ze 130kg, zbiłem do 90kg w 6 miesięcy. Robiłem tylko kardio, czyli podsumowując - za szybko, niezdrowo i bez pomysłu. Minęło leniwych 5 lat, teraz w pół roku zbiłem z 93 do równych 80kg wykonując treningi fbw 3 razy w tygodniu oraz 2 treningi interwałowe. 80kg/188cm wzrostu - tak to wygląda dzisiaj. Jednak nie za bardzo wiem co teraz zrobić. Teoretycznie waga jest okej, ale mięśni nic, brzuch zatłuszczony. Prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu jeżeli się mylę, ale czy w takim przypadku dobrym rozwiązaniem byłby trening oraz dieta w celu budowania masy mięśniowej (np. 3 treningi w tygodniu plus 2 treningi interwałowe lub 5 treningów i po każdym z nich np. 20-30 min kardio/interwałów? To że redukowałem karygodnie to jedna sprawa, ale wydaje mi się, że gubienie kilogramów w dalszym ciągu to bezsens (mimo zatłuszczonego brzucha). Oczywiście biorę pod uwagę dietę, którą wcześniej olewałem.

Levi994 30 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy jak piętnastolatka ma każdego dnia trening z tenisa( nie bardzo zaawansowany) to jes możliwość ze zbuduje masę mięśniową? Moze macie jakieś rady? Bo mój syn chce zrezygnować z tenisa bo mówi że przez to nie może szybko zbudowaćasy mięśniowej. A jest bardzo szczupły i wysoki.

Anonim 30 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, jakie suplementy zażywać jako sportowiec trenujący piłkę nożną który chce przytyc?

Miksoniasty 30 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

dzień dobry mam pytanie dotyczące monohydrantu. mam 17 lat 189 wzrostu i 7 kg nadwagi dodam że schudłem już 15 kg i nie wiem czy powinienem zacząc brać kreatyne

lisu.,. 30 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam jestem szczuplej postury 19-latkiem i chciałbym nabrać masy mięśniowej i wyrobić trochę ciało, tylko nie wiem od czego zacząć dlatego piszę z zapytaniem jakie muszę zażywać odżywki co jeść i jak ćwiczyć

Daymyy 30 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Moja waga początkowa 75.Aktualna 70. Wzrost 170cm. Wiek 23 lata. Na początku byłam na diecie 1700kcal schudłam 5kg. Teraz jem 1600 kcal. Od miesiąca waga stoi. Ćwiczę siłowo 3 razy w tygodniu. Praca siedzącą. Czemu nie chudnę co może być tego przyczyną? Wszystko co jem i pije wpisuje do aplikacji.

Iza 30 May 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3011 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2479 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
574 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
366 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
305 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi