SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 126 - Zapytaj SFD

Jaki suplement na pierwszy raz na mase

Aziz 26 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam Chciałem zapytać Jeżeli mam stany lękowe i nerwicę To mój metabolizm jest podkręcony ? Jestem szczupły cel masa I jeżeli wychodzi mi no 3200kcal dziennie na masę To przy nerwicy dodać więcej no 3400?

Jakto 26 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, chciałbym zasięgnąć informacji odnośnie ćwiczeń na orbitreku i stosowanie do tego jakieś suplementacji. Niestety ze względu na chory kręgosłup zostałem poinformowany przez lekarza, że w moim przypadku ćwiczenia siłowe odpadają, a moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Czy możliwe jest budowanie masy używając tego urządzenia i dodatkowo sumplementując kreatynę?

Klm991 26 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam taki problem. Otóż mam w odcinku lędźwiowym taki jakby odciśnięty kręgosłup na skórze. Są to po prostu takie sine lub ciemne ślady od kręgów. Czego to może być wina i jak się tego pozbyć? Warto dodać ze jestem szczupła osoba i mam 17 lat.

Jjjjj 26 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

1.WIEK: 15 2.WAGA: 82 3.WZROST: 185 4.WYMIARY: -Biceps: 36 -Klata: -Udo: -Talia: 82 5.STAZ NA SILOWNI: 6msc 6.CEL SUPLEMENTACJI: 7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna białko pwr 8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 200zł 9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) Ok.20% 10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): do tycia 11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce,ile bierzesz na przysiad a ile na MC) -Klata: 62,5 -Przysiad: 100 -Mc: 120 12. Czy masz dietę? Nie,nie wiem jak obliczyć zapotrzebowanie na redukcje Cześć szukam planu na 4dni treningowe chciałbym się skupić głównie na plecach. Chce zredukować tkankę tłuszczową i zbudować mięśnie ale nie wiem jakie jest moje zapotrzebowanie kaloryczne

rekusekk33 25 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry mam pytanie. Zrzuciłem 60kg przez 10 miesięcy udalo mi się to poprzez ostrą dietę i ćwiczenia .Mam nadmiar skóry i mam 56lat jakie suplementy powinienem stosowac aby zwiekszyć masę mięśniową nie powiększajac masy ciala .Pozdrawiam Andrzej

Ania 25 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy na redukcji moge robic 3x w tygodniu rano silownie lekko i 5x w tygodniu wieczorem boks?

Bartek 25 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć! Mam Pewną Sprawę Poszukuje osoby które mnie poprowadzi w transofrmacji mojego ciała Lub Osoby która doradzi jak mam to zrobić Coś o mnie Mam 20lat ważę 110kg 181cm Choruje na Nadciśnienie łagodne (150/100) Pan Kardiolog zlecił mi zmiane stylu życia aczkolwiek z siłowni powiedział ze odpadają wszystkie ćwiczenia typu Wyciskanie na płasko, nie mogę wykonywać ćwiczen w których duzy cięzar trzeba wypchnąc ileś razy, tylko łagodne wielo seriowe ćwiczenia! Problemem u mnie jest też czas, moja praca wymaga ciągłej gotowści w takim razie trening maxymalnie godzina z wszystkim. Kogo dokładnie poszukuje? Trenera Online Który mnie dokładnie poprowadzi krok po kroku (nie kopiuj wklej pdf itp) Stawiam na profesjonalizm i też bym chciał tego samego wolę dać więcej pieniędzy ale miec dobrze. Samemu nie chce tego robić ze względu ze nie chce sobie pogorszyć stanu wole zaufać komuś kto zna temat od podszewki. z Góry dziękuje za Pomoc!

KubaZiela 25 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam pytanie odnośnie mojego startu z treningiem. Nie mam jak dojeżdżać na siłownię, ale w domu mam trochę sprzętu po bracie, a mianowicie: - gryf prosty - ławka z modlitewnikiem - orbitrek - gumy oporowe - orbitrek - 2 hantle - 50 kg obciążenia Trochę o mnie, mam 14 lat, 173cm wzrostu i około 75kg wagi. Jaki mógłbym mieć plan treningowy i jak mogę zacząć. Chciałbym trochę schudnąć i zbudować mięśnie.

Bartosh462 24 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Chodziłem kilka lat na zapasy. Mam przez to boczne przyparcie rzepki. Już stwierdzone, miałem robione prześwietlenie. Potrzebuję stabilizatora rzepki podczas ćwiczeń, ale nie wiem jaki kupić. Jest do kupienia masa przeróżnych, ale nie wiem jaki wybrać. Poleci ktoś jaki wybrać? Aby chrząstka nie zużywała się przez nienaturalne ocierania podczas biegania i ćwiczen na siłowni

17 latek 23 June 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3103 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2587 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
591 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
312 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi