SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 181 - Zapytaj SFD

mam pytanie odnośnie suplementacji dla 17 letniego piłkarza co mogę brać w celu szybszej regeneracji oraz uzupełnienia wypłukiwanych podczas treningu mikroelementów

adaś 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam , ćwiczę ponad rok bez wspomagaczy , zacząłem próbować z nitrobolonem , biorę 5g kreatyny mono , 5gram cytruliny i 15 gram nitrobolon , problem jest w tym ze po seri na biceps około 15 powtórzeń mam taka pompę ze aby dobrze zrobić biceps muszę zmniejszać ciężar bo na tym co zawsze nie mogę zrobić kolejnych serii powyżej 10 a ja lubię robić do 15 powtórzeń albo więcej z dużym obciążeniem , pompa przeszkadza mi ?

R!DER 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam przychodzę do was z pytaniem co do masy. Zaczynałem na około 23% BF lecz miałem bardzo mało mięśni, i teraz zredukowałem do około 13, moje pytanie brzmi czy mogę teraz zacząć masować z powrotem do mojej poprzedniej wagi lecz tym razem nabrać trochę mięśni czy masa od 13%. BF nie ma sensu, na brzuchu gruby nie jestem ponieważ w lustrze normalnie widzę mięśnie na brzuchu, z góry dzięki za odpowiedź.

wookenzz 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Dzień Dobry mam trochę krępujący problem ze wzdęciami (gazami) które wystąpiły podczas zaczęcia suplementacji białka i kreatyny (nie przekraczam zalecanych dawek). I przychodzę z pytaniem czy jest jakiś suplement który pomógł by zwalczyć wzdęcia(gazy).

Anonim 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam taką deformację klatki piersiowej, że mostek jest wypukły a miejsce gdzie są lewe żebra wklęsłe. Jak dokładnie nazywa się taka wada i jakie ćwiczenia wykonywać, żeby jak najbardziej ją zminimalizować? Jestem już dorosły.

Taki 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Jestem po trzydziestce i od ponad pół roku ćwiczę 3x FBW na tydzień. Mięśnie się trochę zarysowały, ale największy przyrost zrobił się na brzuchu. Ciągle mam wydęty bęben, a nigdy tak nie miałem, zawsze byłem chudy. Jem teraz więcej niż potrzebuję i czuję, że organizm tego nie chce, ale przecież na masie nadwyżka kaloryczna jest normą. Stąd moje pytanie. Czy to jest normalne? Może coś robię źle. Dodam, że śpię dobrze i ta nadwyżka pochodzi głównie z czystego jedzenia. Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Bęben 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, chciała bym się dowiedzieć jaki suplement wspomoże metabolizm i pomoże przy spalaniu tłuszczu. Obecnie stosuje Chrom i Piperyne I czy zostać przy tym czy zamienić na coś innego? Trzymam się deficytu kalorycznego i aktywność fizyczna jest około 3 razy w tygodniu

Izkie 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, przychodzę do was z pytaniem ponieważ po mojej diecie redukcyjnej na której schudłem 7,5kg zostało mi trochę skóry na brzuchu, w sensie nie wisi ale jest nadmiar i teraz kwestia czy da się jakoś w naturalny sposób odkurczyć ta skórę żeby nie była taka rozciągnięta jak aktualnie jest ?

wookenzz 15 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

타오바오구매대행

RichardNeign 15 September 2022

Siema, ogólnie to mam 15 chodzę na siłownie od jakiś trzech miesięcy i mam kilka pytań. (waga 76kg, wzrost 184cm) -Czy 4 treningi w tygodniu to spoko jak na mój wiek. (nie robię fbw) -Czy ciężary w zakresie 50kg (seria) na klatę mogą mi zaszkodzić? -Lepiej jest chodzić 2-3 razy w tygodniu i robić FBW czy tak jak chodzę czyli 4 dni w tygodniu z podzielonym treningiem?

M1kołaj 14 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi