SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 153 - Zapytaj SFD

Zakupiłem taki drążek stacjonarny: https://allegro.pl/oferta/wielofunkcyjny-drazek-stacjonarny-do-podciagania-11500872774. O ile z dipami i pompkami nigdy nie miałem problemu, to nie jestem w stanie się podciągnąć nachwytem. Potrzebuje jakiegoś planu treningowego, który wzmocni słabe partie. Fajnie jakby zawierał w sobie głównie ćwiczenia, którę mogę wykonać tylko i wyłącznie na takim sprzęcie. Byłbym wdzięczny za podesłanie jakiegoś wartościowego linku.

MarekTowarek 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Cel masa Suplementy tak Waga 75 Wzrost 180 W talii 75 Chciałem zapytać Bo robiłem 15 serii na biceps i triceps w skali tygodnia A jak teraz będę robić 12 serii to może być tka że już w ogóle nie będą rosły ? Nie ukrywam że 15 serii to chyba za dużo Mam same hantle I chciałem zmienić z 15 serii na 12 i chailem zapytać Chciałem zrobić 2 x w tygodniu po 6 serii 5 serii I 1 seria max powtórzeń ? Te max powtórzenia mogą być ? Tak samo triceps

Ragnar 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

witam czy kreatynę muszę pic z wodą czy może być to np z jakims sokiem herbatą itp

filipbhp 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

co myślicie o spożywaniu trec marathon w wieku 14 lat. Chciałbym zwiększyć wydajność biegu do max, bo czasy osiągam już świetne, maraton przebiegłem, a chcę jeszczę się poprawić. Suple niektóre już stosowałem i żele energetyczne też

maratończyk0909 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Mam pytanie czy taki plan treningowy jest dobry, jestem początkującym w kalistenice, ale już coś tam trenowałem z własną masą ciała. Nie zależy mi aż tak na wyglądzie sylwetki tylko sile i wytrzymałości mięśni pod trudniejsze elementy. Trening wykonuje co drugi dzień: pompki klasyczne:10-12 pow podciąganie na drążku nachwyt:3-5 pow pompki klasyczne z nogami na podwyższeniu:10-12 pow podciąganie na drążku podchwyt:5-8 pow przyciąganie kolan do klatki w zwisie:10-15 pow pompki pike zwykłe lub na paraletkach:10-12 pow podciąganie australijskie:10-12 pow. Ćwiczenia wykonuje po kolei w 4 seriach, między ćwiczeniami odpoczywam 30 sekund a między seriami dwie minut. Przed treningiem robię rozgrzewkę z elementami mobilność i 10-15 min poświęcam na naukę elementu w tym wypadku stanie na rękach. W treningu, który napisałem powyżej jest jedno ćwiczenie na brzuch, dlatego, że po nim w domu robię osobny kilkuminutowy trening na korpus i prostowniki. Ktoś może się wypowie.

CiamekSW 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Też zastanawiam się nad sprawdzeniem się w bikini fitness. Jestem z Rudy Śląskiej. Aktualnie 16% tkanki tłuszczowej przy wadze 56,5kg, wzrost 166cm. Z treningiem nie mam problemu, gorzej u mnie z jedzeniem. Polecacie kogoś do wsparcia dietetycznego najlepiej z doświadczeniem w przygotowywaniu do startów w bikini fitness?

Patrycja 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć gram w piłkę nożną i chce trenować aby być lepszym.Muszę trenować aby mieć więcej siły wykonywać ćwiczenia na mobilność oraz robić motoryke i moje pytanie brzmi.Jak to wszystko połączyć w jeden trening aby zbudować sylwetkę oraz wytrenować się w tych dziedzinach.Czy robić oddzielne treningi czy połączyć to wszystko w jeden?

Bbbbbeton9282 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Potrzebuje jakiegoś linku albo odręcznie napisanego planu treningowego, ale nie mogę znależć owego z moimi wytycznymi. Mianowicie (17 lat, ważę 68kg i 178cm wzrostu) nie mam żadnego sprzętu w domu ani nie mam czasu chodzić na siłownię. Szukam planu do domu bez sprzętu, najlepiej push/pull BEZ NÓG. Nogi mam wyrobione przez jazdę rowerem 8 lat. Aktualnie wziąłem się za dobre wysokokaloryczne odżywanie + białko i kreatyna. Marzy mi się sylwetka na lato - nie tylko trenując dla objętości, ale także dla siły. Dziękuję i pozdrawiam.

Michu 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Mam wystający mostek, od zawsze było to jakimś moim małym kompleksem. Ostatnio dużo czytałem o kurzej klatce ale w sumie to nadal nie wiem czy to rzeczywiście to. Da się jakoś tego pozbyć (oprócz ulania się i zakrycia tego tłuszczem). Wstawię fotkę.

Marek 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Aktualnie robię masę i zastanawia mnie czy będzie jakaś różnica jeśli dobiję wyznaczoną ilość kcal czymś zdrowym od dobijania słodyczami. Czy wpłynie to jakoś na przyrosty i gromadzenie tkanki tłuszczowej?

Przecinek 26 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2821 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2319 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
552 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
352 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
294 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi