SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 728 - Zapytaj SFD

Potrzebuję wiedzy na temat suplementacji i odżywek. Podczas swojej przygody z siłownią nigdy nie zgłębiałam tego tematu, natomiast teraz odczuwam taką potrzebę. Od czego zacząć? Jakie tak naprawdę mają zadania te wszystkie proszki? Co mi pomoże zrzucić zbędne kilogramy? Proszę o pomoc, pozdrawiam serdecznie.

alicjasikorska11 13 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy l-argina pomoże urosnąć w wieku 14 lat?Chodzi o masę i wzrost

Wojan 13 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie ważę 53.1 przy wzroście 158 i ćwiczę już 2 miesiące cardio.trenig siłowy oraz ćwiczenia na brzuch 6 razy w tygodniu do tego dieta 2000kcal i 6 pak będzie widoczny przy 50kg i myślę czy schudnąć czy przybrać na masie bo ekspertem nie jestem dlatego pytam

Domin2378 13 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam! Chciałabym się zapytać jak to jest z tymi kursami dietetyki. Niestety zapisałam się na studia, które nie są związane z dietetyką, a temat mnie od zawsze bardzo interesował. Całe życie zagłębiam wiedzę w tym temacie i teraz mam do was pytanie. Czy po takim kursie wiedza wzrasta? Czy będę mogła rozpisywać diety, które będą pełnowartościowe i nie zrobią nikomu krzywdy? Zaznaczam, że temat nie jest mi obcy. Ile jestem w stanie sie dowiedzieć na takim kursie?

Anonim 13 October 2020 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam byki! Macie jakiś sposób na bezpieczne przysiady z dużym obciążeniem bez stojaka?(ćwiczę w domu i na ten moment go nie mam) Będę wdzięczny za każdą odpowiedź!

Syncreticeye 13 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy na rekompozycje dla osoby początkującej? Jakie najważniejsze suplementy najbardziej opłacalne? Które suplementy dają największe korzyści i są potwierdzone a które nie?

DeDe1909 13 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Czy te suplementy będą dobre i odpowiednie do rekompozycji? białko , eaa lub bcaa , kreatyna , citrulline , beta-alanina , l-karnityna , ashwagandha , multiwitamina , berberyna Czy warto łączyć te suplementy? Czy wszystkie są warte kupienia czy się opłacają? Czy będzie duża różnica podczas brania poszczególnych suplementów z jakimi będzie widać dużą różnicę a z jakimi nie będzie dużej różnicy? Z których warto zrezygnować?

DeDe1909 13 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Chodzę do technikum, od razu po lekcjach odwiedzam siłownie. Z reguły w środku dnia lekcyjnego mam w-f. Moje pytanie to czy brać kreatyne na czco czy przed treningiem (jesli przed to jaki odstep czasowy od treningu). Oraz zamowilem tez kofeine w tabletkach. Ja sie rozpuszcza w wodzie? I czy chwile przed treningiem wziac kreatyne i zaraz po tym wypic kofeine? Pytam bo nigdy nie wczesniej nie bralem kreatyny ani kofeiny w tabsach. Ile dawkowac ta kreatyne? Mam 181cm i 70kg. Brac 3/4/5g?

Folver 12 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć mam 14 lat ćwiczę na domowej siłowni że sztangą od pół roku i przez te pół roku olewałem rozgrzewkę bądź robiłem ale słabą i nabawilem się kontuzji nadgarstka mogę ćwiczyć lecz boli z zewnętrznej strony na początku nadgarstka w trakcie wyciskania sztangi na biceps podciąganie podchwytem i robienia pompek więc narazie to odpuściłem. Napoczątku ból był nie do zniesienia ale teraz po 1tyg jest wmiare dobrze i moje pytanie jest takie. Czy ktoś miał coś takiego i ile to jeszcze może trwać.

Karol 12 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Kiedy brać cytruliny a kiedy eaa

Mn 12 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3225 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2720 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
615 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
383 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi