SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 209 - Zapytaj SFD

Czy istnieją jakieś produkty typowo na zbudowanie masy? chodzi mi o przygotowywanie jakichś shakeów

milosz 07 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, Niedługo skończę z redukcją, obecnie jestem na 2253 kalorii mam 47 lat i ważę 76 kg ćwiczę 3 razy w tygodniu + cardio 5 razy w tygodniu, po redukcji będę chciał złapać trochę masy, jakie jest dzienne zapotrzebowanie na kalorie ? ile białka, tłuszczy, węglowodanów ?

Palo1 07 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hejka,chodzę na siłownie,robię ćwiczenia ogólne,nie skupiam się konkretnie na żadnej części ciała,ale chciałabym w domu trochę popracować nad brzuchem,mam szczupłą sylwetkę ale niestety brzuch mi trochę odstaje,a więc pytanie co mogłabym robić w domu,aby trochę to poprawić ?

Kiki 07 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Czy mogę brać jednocześnie kolagen i bcaa?

Patrycja 06 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

czy moge brac kreatyne w wieku 13 lat przy wzroscie 178 mam ulozona diete i chce przytyc

Michu 06 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry z racji iż chciałem zacząć trenować pełna parą to chciałem w skrócie otrzymać od zaawansowanych lekkie porady. Wszystkie moje treningi wykonuje w domu, ponieważ stworzyłem sobie małą siłownie, iż nie lubię zatłoczonych miejsc typu siłownia. Mam dość duże zaplecze do ćwiczeń cały koszt sprzętu to jest jakieś 10 tysięcy. Nie będę wymieniał całego sprzętu po kolei bo nie o to tu chodzi. Ćwiczę od około ponad dwóch tygodni na sucho bez żadnych odżywek i tu się nasuwa te pytanie i ten temat. Chciałem aby ktoś przygotował mi zestaw suplementacji z budżetem wstępnym do 500 złotych (nawet mogę kupić z linku poleconego jeżeli takie coś istnieje). Mam 22 lata, 68 kilo oraz 175 cm wzrostu. Trenuje regularnie w klubie piłkarskim, rekreacyjnie raz dwa razy w tygodniu siatkówkę oraz basen czasami wleci. Jestem bardzo aktywnym człowiekiem.

Joker13 06 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam dosyć nietypowe pytanie. Otóż mam wielki kompleks ramion, są masywne i nieproporcjonalne . Ważę 75 kg i mierze 185cm. Czy jest jakaś możliwość zmiany tego?

Nacjonalista 06 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, proszę o informację czy w moim przypadku czyli: 78kg, 185cm wzrostu, wiek 27 lat, przepuklina kręgosłupa (zalecenia lekarzy wzmocnienie mięśni kręgosłupa). Aktywność fizyczna sprowadza się do basenu 3 x w tygodniu, cross fit 1 x w tygodniu, na co dzień praca biurowa. Czy suplementacja wchodzi w grę?

Mati 06 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam 16 lat staż na siłowni 2 lata i miałem doczynienia z różnymi suplementami ale waham się propo ashwagandy. Czy mógłbym ją przyjmować i czy jest to bezpieczne?

Ksajuś 05 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

DOBRY PLAN ?! PLAN TRENINGOWY FBW A i B Plan A Powtórzenia 8-3 Nogi: Przysiady z sztangą 4 serie Klatka: Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 4 serie Plecy : Drążek, podciąganie nachwytem 4 serie max Barki : Wyciskanie hantlami siedząc 4 serie Biceps: Uginanie ramion sztangą 4 serie Triceps: Pompki na kółkach gimnastycznych 4 serie max ( Coś jak pompki na poręczach) Brzuch : Kółeczko :) Plan B Nogi Wykroki z Hantlami 4 serie Klatka: Wyciskanie hantli ławka skos w górę 4 serie Plecy: Wiosłowanie sztangą nachwytem 4 serie Barki: Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 serie Biceps : Podciąganie na drążku wąskim podchwytem 4 max Triceps: Wyciskanie francuskie sztangą 4 serie Wstawił bym martwy ciąg i wyciskanie sztangą na barki lecz bez trenera nie chcę go robić. Robię też planki. Taki plan na siłę wymyśliłem. DIETA jest bo wykupiłem i trzymam się zaleceń :)

Bleedes963 05 February 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3189 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2681 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
611 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
381 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi