SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 518 - Zapytaj SFD

Prosiłbym o trening na wszystkie partie mięśni. Najlepiej żeby to były jakieś ćwiczenia w domu z użyciem własnej masy obciążenia. Jakie niedrogie skuteczne przedmioty do ćwiczeń można dokupić żeby zwiększyć efektywność?

DeDe1909 14 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam, czy dostane u Państwa coś czym mogłabym zastąpić cukier?

Mirina 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

agmatyna? dobra na pompę?

mysia888 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Czy nic się nie stanie gdy osoba chora na niedoczynność tarczycy weźmie Burn4all?

Janusz 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć, mam 14 lat i 162 cm, ważę 50kg. Trenuję boks i k-1 od 1 miesiąca, wcześniej trenowałem piłkę nożną. Moim celem jest wytrzymałość. I dodam że nigdy nie ćwiczyłem na siłowni , nie mam diety , jem to co mi mama ugotuje, nie jest to nic nie zdrowego (ale również nic wybitnego, nie jem żadnych słodyczy ani chipsów i nie piję żadnych słodkich napoi) . Jeśli chodzi o sprzęt to mam (po ojcu) hantle o obciążeniach 4x1,25kg 4x1,5kg 4x2kg , ławkę regulowaną/składaną, mini gumę, zwykłą gumę, drążek.Moją prośbą jest tylko by ułożyć lub dać link do treningu który miał bym robić 3 razy w tygodniu

AnOnIm28 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam 15 lat, ważę 65 kg i mam 176 cm wzrostu. Trenuje kalistenike od ponad 2 lat, trenuje też z hantlami 5 kg i z kamizelka obciążeniową max. 10 kg. Czy odpowiedni dla mnie był by trening ze sztangą z nieco większym ciężarem niż do teraz, mowa o podstawowych ćwiczeniach. Prosze o poradę

Grzechu 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Przy wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej czuje że bardzo mocno pracuje triceps lewej ręki. Domyślam się że to przez złe ustawienie ciała. Ściągam i opuszczam lopatki,ręce prowadzę w kącie ok 45 stopni,robię lekki mostek.na co jeszcze zwrócić uwagę? Dodam, że w wiosłowaniu sztanga w opadzie również lewy triceps bardzo mocno pracuje podczas gdy prawy o wiele mniej.

Pawlak 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 16 lat i ważę 70 kg zastanawiam się czy już mogę zacząć przyjmować suplementy typu białko, kreatyna i kompleksy witaminowe. Od jakiegoś czasu trenuję na siłowni w celu poprawy sylwetki i ale również codziennie biegam.

HC 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

hej! od dwóch tygodni jestem na deficycie , jem 1700 kcal przy wzroście 173 cm i wadze 80kg. Waga w pierwszym tygodniu zeszła do 79 a teraz stoi. Sport uprawiam gdzieś 3 razy w tygodniu ( rower ok 20 km robie) i spacery. Co z tą wagą? Pomocyy:)

jborowiec23 13 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Dzień dobry. Mam taki problem ponieważ od kwietnia do października schudłem 26 kg Otóż ostatnio ważyłem się i miałem niestety 200 g mniej zaskoczyło mnie to ponieważ ćwiczę dużo co 2 dni robię interwały codziennie spacery po około 5-6 km (nie robię tego od początku redukcji rotuje ćwiczeniami czy to rower czy pilka nożna) w między czasie jakieś luźne ćwiczenia. nie trzymam się żadnej diety po prostu mniej jem około 1800-2000 kcal dziennie .Chce też zaznaczyć że od tygodnia przyjmuje białko sfd WPC Plus i czy mogło odbić się to na tym że może faktycznie schudłem lecz ćwicząc i zażywając białko mógł się stać tak że tkanka uległa redukcji lecz nie widać tego z powodu przybrania masy mięśniowej nie sądzę żeby tydzień ćwiczeń z białkiem miał aż taki wpływ na to ale tylko to przychodzi mi do głowy. Czy może ktoś wie jaki mogłem popełnić błąd jest się czym przejmować czy to tylko chwilowy zastój wagi.

Domeno24 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2344 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1911 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
454 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi