SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 192 - Zapytaj SFD

Witam, na początku tego tygodnia (poniedziałek) wykonywałem klasycznie górna partie ciała, lecz dodałem do swojego planu 7 ćwiczenie (jednorazowo) na triceps. Mowa tutaj o wyciskaniu francuskim. Już po tym ćwiczeniu odczułem pierwsze bóle w prawym łokciu od wewnętrznej strony akutalnie ból pojawia się za każdym razem gdy wykonuje ćwiczenie siłowe. W jaki sposób mógłbym to szybko wyleczyć?

ThwKuba 16 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy można dodać przy treningu Push rozpiętki a przy Pull podciąganie wąsko?

Mentos 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam panowie teść 700 tygodniowo enan żadnych efektów przez dwa miesiące Jakie badania zrobić I co może być przyczyną że środek nie działa Zaznaczam środek jest pewny od pewnego człowieka czy wysokie prolaktyny wysokie estradiole mają wpływ na to że ten testosteron nie będzie działał Dziękuję za odpowiedzi

Jasz 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Cześć mam pewien problem chodzi o spadek siły przy wyciskaniu, 3 tygodniu temu byłem wstanie zrobić 4 powtórzenia 110kg teraz mam problem żeby ten ciężar podnieśc 3 razy. Trenuje klatę 2 razy w tygodniu po 3 ćwiczenia 1 wyciskanie i 2 dodatkowe Wyciskanie robię w przedziale 3-4 pow. I chciałbym się dowiedzieć z czego może wynikać taki spadek siły ?

Kuba ..231 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam 176cm 76 kg w pasie mam 96 cm sylwetka skinny fat za co najlepiej się zabrać ? Rekompozycja ? Redukcja ?

Maniek23 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam,miałam kiedyś skręcona kostkę,dokładnie rok temu,noga byla w gipsie natomiast po miesiącu sami w domu ściągnęliśmy ten gips i chodziłam w bucie ortopedycznym. Gdy kostka przestała bolec ściągnęłam but. ostatnio zauważyłam że od jakiegoś czasu kostka „strzela” tak jak się strzela palcami u rąk jakby powietrze się tam zbierało,jest ona również lekko spuchnięta bo nigdy ten obrzęk tak naprawdę nie zniknął,czy to sugestia ze została ona nie do końca wymęczona? dziękuje z góry za wszystkie rady ?

quentinka 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam , nie mam zbytnio dużo kontaktu z wysiłkiem fizycznym ,lecz czuje zmęczenie co na to ? I jeszcze co na przytycie ? Mam 190 cm a ważę 69kg

Miko 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć chciałbym się zapytać jakie ćwiczenia piłkarze powinni robić na siłowni żeby nie stracić ani dynamiki ani mobilności?? Z tego co czytałem oglądałem urywki z siłowni pilkarzy jakieś plany treningowe to piłkarze nie robią wyciskania na ławce płaskiej sztangą tak samo bokserzy, słyszałem że sie wtedy jakieś "złe mięsnie" wyrabiają czy coś Ale nie wiem czy te plany są jakieś fake czy coś. Bardzo proszę o poradę i pomoc z góry dziękuję ewentualnie jak ktoś miałby więcej czasu poprosiłbym o fajny trening na silowni Ale tylko Góra ciała ponieważ nogi katuje bieganiem.

zacha 15 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam zakupiłem ostatnio oxandrolon na poprawę siły bo dawno nie ćwiczyłem i potrzebuje dobrać jakieś odżywki do tego jakieś białko creatyne dextroze a najlepiej wszystko w jednym

Bago 14 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Chce wrócić do jakiejś aktywności fizycznej, bo 2 lata już kompletnie siedzę bez ruchu z różnych powodów, naderwane coś tam w ręce, brak chęci itp. Cały dzień można powiedzieć, że spędzam przy komputerze, taka praca. Mam problem z plecami i od siedzenia mnie gorzej bolą. W domu mam orbitrek, hantle i jakiś tam ciężar. Pomyślałem sobie, żeby codziennie po kilka razy robić na orbitreku 5-10minut i jakieś 4 serie hantlami( 10-12 powtorzen z małym ciężarem) oraz może pompki do tego. Czy jest to dobry pomysł, czy będzie to złe dla organizmu, że zbyt duże obciążenie taka aktywność kilka razy dziennie, przez cały tydzień (może niedziela wolna)? Czy lepiej zrobić w 3x w tygodniu trening trwający z godzinę? Bo wydaję mi się, że lepiej dla moich pleców będzie wstawanie co jakiś czas i aktywność fizyczna codziennie? Co o tym sądzicie? Proszę o eksperckie porady. Z góry dzięki.

Pmkr 14 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3189 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2681 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
611 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
381 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi