SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 629 - Zapytaj SFD

Mam 40 lat, nie jem mięsa, codziennie spaceruję 4 km, ważę 61kg/175cm. Chcę zwiększyć masę ciała, oczywiście najlepiej gdyby była to masa mięśniowa. Ze względu na pracę mogę wykonywać treningi siłowe jedynie rano w domu. Ćwiczę więc na czczo (drążek, hantle, pompki, ekspander). Niestety bez efektów. Domyślam się, że przypadek jest ciężki... Przeglądając państwa stronę i sklep doszedłem do wniosku, że powinienem rozpocząć suplementację. Zamierzam rozpocząć od: - aminokwasów EAA - codziennie na czczo w dni treningowe i nietreningowe (np. SFD_NUTRITION_EAA_Pro_Instant) - kreatyny - codziennie, w dni treningowe przed treningiem, w dni nietreningowe przed śniadaniem (np. SFD_NUTRITION_Creatine_Caps) - gainera - 2 x dziennie po 70gram, po śniadaniu i po kolacji (np. Pvl_Mutant_Mass_New) Będę wdzięczny za poradę i ewentualną korektę wskazanych przeze mnie suplementów. Z góry dziękuję! Artur

Artur 07 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Mam 14 lat i jestem na "diecie". Nie jem słodyczy, jem mniejsze śniadanie, obiad taki jak wcześniej, a kolacja raz jem raz nie. Dodatkowo staram się jeździć dziennie na rowerze przez przynajmniej 1 godzinę i 40 minut. Moim pytanie brzmi czy da się schudnąć 0.6 kg w ciągu dnia? Wczoraj się ważyłem i było 72.2, a dziś 71.6 . Za każdą odpowiedź dziękuje.

AirJordan23 07 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co na diecie dają warzywa i owoce?.

edede 06 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Rozpoczęcie przygody z lekkoatletyka w wieku 21 lat, czy jest sens? Czy są kluby które biorą takie osoby? Z myślą żeby sobie gdzieś wystartować jak będę wyniki? Celując w biegi krótko dystansowe?

kendzi9 06 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam pytanie dotyczące mieszania kreatyny z węglowodanami,ponieważ wyczytałem że przy takim połączeniu jak jest kreatyna carbo jest lepsze przyswajanie kreatyny i chodzi mi o to czy można węglowodany z keratyną razem wymieszać w mleku czy lepiej osobno wypić najpierw carbo a następnie kreatynę

damiankolasinski614 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam Co pomoże mi na łaknienie na słodycze? Jaki spalacz tluszczu polecacie?

Pati 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sebastian Trener Personalny

Witam. Chciałbym spytać jaka metody treningu z podanych poniżej będą najlepsze dla osoby trenującej boks. -metody ciągłe o: -stałej intensywności, -zmiennej intensywności, -metody przerywane: -metoda powtórzeniowa, -interwałowa: -ekstensywna, -intensywna, -metoda kontrolna i startowa Z góry dziękuję.

Melasty 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam! Jestem na redukcji i chciała bym zacząć brać spalacze tłuszczu ale leczę się na nadciśnienie. I chciała bym się dowiedzieć czy są jakieś produkty które mogła bym brać ;)

Ania 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam serdecznie. Od początku stycznia do teraz waga stoi w miejscu. Ćwiczę 4 razy w tygodniu (60min-gumy,cwiczenia mięśni brzucha, 10 min hula hop i 30 min cardio marsz 6-7 km/g) jem 1900 20%B,30%T, 50%Wkcal (kobieta 35lat,163cm,waga 74kg). Od początku stycznia waga nie leci kompletnie nic. Centymetry w pasie spadły tylko 3 cm ale chyba to mało. Już nie wiem co robię źle.

Mariola6640 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Czy ktoś mógłby mi doradzić? Ćwiczę już od roku w domu, natomiast zawsze jakaś aktywność była. Mam 17 lat i 180 cm wzrostu. Na początku byłam na redukcji i z 66 kg schudłam na 60 kg. Aktualnie ważę 65 kg. Jestem na masie i jem około 2300 kcal. Moja tkanka tłuszczowa wynosi około 14%. Chciałabym wyrzeźbić sylwetkę i odsłonić przede wszystkim mięśnie brzucha. Czy ktoś mógłby mi doradzić? Czy mam być dalej na masie, a może przejść na redukcję? :)

sandra321 04 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3215 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2716 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
613 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
383 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi