SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 510 - Zapytaj SFD

Mój bf wynosi 19 %, zaczynam wychodzić z redukcji bo mam tluszcz leciutki, ale nie mam tluszczu przez co jestem mała i chce się zbudować...Wiem, że musze być na surplusie 200 kcal, ile robic powtórzen i serii, skoro na redukcji nie progresowalam serii, a cwicze tylko w domu? kupuje sztange z obciazeniem, wiec bede mogla na sztandze zaczac ,,na czysto'', czy po prostu robic 3 serie po mniej niz zamalanie miesniowe odjac 3 powtorzenia? moge cwiczyc nadal 1 x w tyg interwal aby sie nie zalac?

taeko666 30 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy przerwy między seriami są potrzebne? czy można z nich zrezygnować lub ograniczyć je?

bbber 29 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Mam niezbyt duże dłonie jak na faceta (16 lat) i chciałbym wiedzieć czy przez to będę mniej wyciskał na bicepsa itp.?

yhbtrv 29 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej od kilku dni boli mnie kolano i naczytałem sie że może zbierać się tzw woda w kolanie. Niby kolano nie jest spuchnięte , ale obawiam sie, że moge mieć wykonywaną punkcje i spuszczenie wody, jak i kiedy to rozpoznać ?

Filipo 29 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 15lat/62kg/175cm i w problem jest w tym że mam naprawdę grubą twarz i kwadratową. Gdy ktoś mi robi zdjęcie wygląda jak przerobione. Mam chude nogi, ramiona i wygląda to tak jakby ta cała tkanka tłuszczowa odłożyła się na twarzy. CO ROBIĆ? Schodzić do 55kg mimo tego że będą już wyglądał jak kompletny chuderlak ale przynajmniej będę wyglądał normalnie ?

kapix84 29 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam taki problem, że po redukcji nie mogę nabierać masy, 77.5 185 kg wzrostu, Zbiłem z 86 potem przerwa na zerze kalorycznym, a teraz jem 3700-4000kcal od około 2 tyg i waga stoi w miejscu całkowicie nie idzie nic w górę, siła minimalnie można powiedzieć że wzrosła ale to różnie zależy od snu, pracuje fizycznie po 10h dziennie, 3 treningi siłowe (ok2h) w tygodniu j sen średnio 6-8h, proszę o pomoc

Anonim 29 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Cześć, od dłuższego czasu choruje na przewlekłe żółciowe zapalenie żołądka. Chciałbym wrócić do brania supli, najbardziej zależy mi na cytrulinie i kreatynie. Problem jest jednak taki, że suple te podrażniają mój żołądek. Wiem że dostępna jest kreatyna w tabletkach rozpuszczalnych dopiero w jelitach, co rozwiązałoby mój problem. Czy są dostępne cytruliny które również są dostępne w podobnej formie? Lub czy moglibyście polecić coś podobnego, co jest nieinwazyjne dla błony śluzowej żołądka, a wykazuje podobne działanie?

DarekW99 28 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, czy ktoś by pomógł mi ułożyć dietę i ćwiczenia na brzuch i boki, troszkę chorowałem i nie mogłem ćwiczyć i teraz nie wiem za co mam sie zabrać, proszę podpowiecie :(

italiaviva 28 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Planuje wrócić na siłownię , jednak ze względu na kontuzję nie moge wykonywać wszystkich ćwiczeń , mój problem dotyczy dyskopatii po stronie lewej na poziomie l3-l4. Jakie ćwiczenia mogę wykonywać na plecy?

Marcin 28 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy w dniu, w którym mam mieć badanie - usg jamy brzusznej mogę ćwiczyć ( mam trening z ergometru i nie wiem czy iść czy nie)?

CzajsonN 28 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3010 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2475 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
574 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
366 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
305 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi