SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 388 - Zapytaj SFD

Witam :) co najlepszego kupie by pozbyc sie wody z organizmu?

Magda55668 23 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Wracam znowu do redukcji po jakimś czasie. No i ogólnie chciałbym chudnąć minimum te 500 gramów tygodniowo. Trochę poczytałem i wydaje mi się, że trening hiit będzie najlepszy, ale tego nie jestem pewny. Dziennie również będę starał się robić minimum 10 tysiecy kroków dziennie. Przez to nie wiem ile za bardzo przyjmować kalorii, czy trening hiit bedzie dobry. Mam 17 lat, 72kg i mam 178-180 cm wzrostu.

Marcin 23 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jeśli moje zapotrzebowanie wynosi np. 2000 kcal, jestem na redukcji, a jednego dnia zjem 1800 to czy powinienem dobić te 200 kcal czy lepiej zostawić tak jak jest?

hans 23 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, Mam rozkmine odnośnie dlaczego np: julián tanaka lub Jeremy buendía mają tak niezkazitelne sylwetki mam na myśli że ilości środków które biorą nie wpływają na ich skórę. Większość polskich kulturystów ma po trochu tych tradzikowych problemów. Słyszałem o maściach z witaminą a ale nie wierzę że to one czynią cuda. Jescze chciałem zapytać o włosy Gdyż uważam że nie wszyscy biorą coś pokroju finasteryd albo loxon Jak również nie wszyscy mają gen do włosów Zapraszam do dyskusji

Umkrimbrah 23 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam! Mam 17 lat , 2m wzrostu oraz wagę 70kg... Od jakiegoś czasu ćwiczę, lecz mało efektynie z ogromnymi przerwami ze względu na brak motywacji. Zacząłem więcej jeść i brać codziennie 2 porcje gaineru. Chciałbym zacząć ćwiczyć bardziej "profesjonalnie". Niestety nie potrafię sam sobie ułożyć planu :/. Chciałbym prosić o pomoc w tej sprawie. Czy mógłbym liczyć na przygotowanie prawidłowego planu pod moje warunki fizyczne? Proszę! Oczywiście mój cel to przybranie na masie. Znacząco!

Boltz 22 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Jakie suplementy polecacie na regenerację po treningu żeby szybciej pozbyć się kwasu mlekowego i szybciej zregenerować mięśnie oraz jaki suplement polecacie na poprawę snu sen mam bardzo płytki przez co śpię po 4 godziny dziennie i czuje się zmęczony i brak mi energi w ciągu dnia Pozdrawiam

Patryk4034 22 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam chciałbym poprosić o poradę dotyczącą odchudzania. Posiadam dietę ustaloną przez dietetyka i chciałbym zapytac co mogę kupić u Was w sklepie aby przyspieszyć proces odchudzania/ spalania tłuszczu ? Myślałem nad produktem Water Out lub CUTS4ALL czy to dobry pomysł aby kupić coś z tych dwóch produktów o których wspomniałem czy raczej coś innego ?

Mefju_0099 22 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Aktualnie siłownię mam dostępna w poniedziałek i w środę, niestety tylko na około godzinę. Piątek/sobota trenuje w domu. Czy przy obecnej dyspozycyjności dobrym planem będzie trening split w poniedziałki i środy np. Pon: klatka/nogi, środa- ręce/plecy, a weekendowy trening FBW? Ćwiczę regularnie od kilku miesięcy.

Djent 22 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Czy można założyć na gryf łamany / prosty / hantle (fi 28) obciążenie które ma fi 30, 31 fi?

maks 22 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Chce w szybki i łatwy sposób wrócić do fajnej kondycji zdrowo wyglądać i mieć ładny zarys sylwetki

czzarnyy 22 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3103 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2587 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
591 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
312 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi