SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie Badania krwi ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 3636
Witam, chciałbym wykonać badania krwi ponieważ już przez dłuższy czas jestem ciągle senny, znużony, nic mi się nie chcę. Jakie badania powinienem wykonać ?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6686 Napisanych postów 5821 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289839
morfologia, testosteron i estradiol, kortyzol, glukoza na czczo, fT3 i fT4, może ktoś jeszcze coś podrzuci
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 454 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 38991
prolaktyne dorzuć do tego, wit b12, witamine d3.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7929 Napisanych postów 60966 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519332
massek1993
Witam, chciałbym wykonać badania krwi ponieważ już przez dłuższy czas jestem ciągle senny, znużony, nic mi się nie chcę. Jakie badania powinienem wykonać ?

morfologia + rozmaz + żelazo
glukoza
tsh + t3 + t4
mocz + kreatynina
jonogram
lipidogram

Te dostaniesz od lek POZ.

testosteron całkowity
prolaktyna
estradiol

Te tylko 100% lub od lek med spec.

Prawidłowo przygotuj się do badań, 12-14h przed badaniem zero jedzenia, zero stresu, bez aktywności fizycznej 24h min.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 3636
Sobota i niedziela bez treningu to w pon pójdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7929 Napisanych postów 60966 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519332
Przedział 7/9 max 10.00 rano rób, ale masz prolaktyne więc możliwie jak najwcześniej po wstaniu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuję za zaangażowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 2497 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 265055
Już 10 troszkę późnowato, D3 bym dorzucił i zobaczył jak poziom po sezonie letnim się kształtuje - poza tym zestaw podany przez krzykacza będzie git
Kortyzol ewentualnie.

Napisz jeszcze dodatkowo jak sypiasz na codzień, jak wygląda twój tryb życia, dieta itd.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Ta pozycja droga, zresztą jedna 2x droższa od tej tańszej.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1780 Napisanych postów 47489 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481604
Na senność w ciągu dnia może wpływać trochę czynników ale dobrze że sprawdzisz wyjściowo badania ponieważ pierw trzeba wyeliminować kwestie z nimi związane.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
WnMPapa
Już 10 troszkę późnowato, D3 bym dorzucił i zobaczył jak poziom po sezonie letnim się kształtuje - poza tym zestaw podany przez krzykacza będzie git
Kortyzol ewentualnie.

Napisz jeszcze dodatkowo jak sypiasz na codzień, jak wygląda twój tryb życia, dieta itd.?

Z snem bywa różnie, staram się spać 8h, Diety takowej nie posiadam, jadam różnie i o różnych porach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak pozbyć się bólu kręgosłupa