SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - MASA ...problem z ilością jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
Witam .

W załączniku przesyłam moja dietę (piers z kurczaka wymieniam na chudą wołowinę, jajka w ostatnim posiłku na twaróg, ryz brązowy na ziemniaki i kaszę gryczaną , w kazdym posiłku są warzywa).

Moj problem polega na tym że ta dieta która ułożyłem ma 3.000kcal I TO JEST MOJE MAX co mogę zjeść...nie jestem w stanie zjeśc ani filizanki ryzu wiecej ani garsci orzechów ani niczego...po prostu MAX .
Natomiast z zapotrzebowania wynika ze aby tyć musze jeśc 3800-3900 kcal...czyli jakies 900 mi brakuje .

Co polecacie zrobic...?
Sogi za dobre porady , dziekuje



"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
Aha coś o mnie : 90kg wagi, 186cm wzrostu, 3-4 treningi w tygodniu (po każdy treningu aero 15-20 min w celu podkrecenia metabolizmu) .

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może z gainerem popróbujesz ? Z rana możesz dać więcej owsianych - 60g to nic. Jakbyś ryż i owsiane zaokrąglił do 100g to już by tych kalorii przybyło. Białka wystarczy 2g/kg . Weź zobacz sobie proporcje jakiegoś mutant massa czy innego gainera i oblicz ile miałbyś kalorii więcej i ile białka mniej spożywając gainera zamiast białka serwatkowego.
Jak sam więcej nie zjesz to zostaje więcej dopić, nikt nie powiedział ,że będzie łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
dziekuje za odpowiedź i zainteresowanie moim tematem , ale :

1). po tym śniadaniu ledwo siedze...dla Ciebie 60g platków to nic a dla mnie ledwo to zjadam...serio
2). mam gainera treca mass xxl ...i chetnie bym go uzywał ale serio nawet wypić nie moge bo po tym co tu przedstawilem jestem FULL - w tym tkwi moj problem..:(

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Po jakimś czasie żołądek ci się rozciągnie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 769
Z czasem sie przyzwyczaisz do wiekszej ilosci jedzenia. Oczywiscie to troche zajmie.
Co do moich rad z ktorych korzystam jak trzeba duzo zjeść to najpierw zjadaj wegle z warzywa i tluszczem a na koniec mieso, ktore latwo juz sie wciska na sile.

Do tego konsumuj to w miare wolno. Ja czasami wcinam 20-30 minut; oczywiscie jak mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak wyżej , jak myślisz jak 70 kg chudziny zjadają ponad 20 hot dogów w turniejach jedzenia na czas ? Rozciągają żołądek , piją duże ilości wody, które rozpiera od środka. Na razie ledwo to zjadasz , poczekaj miesiąc albo dłużej , organizm sie przyzwyczai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
wyrzuc jogurt z rana i wal xxl jakos go wcisniesz a to ponad 1000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
jakie ponad 1000kcal ? porcja xxl'a to 350kcal

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
sorry dzieki ze poprawiles
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podział węgli/tłuszczu

Następny temat

Suplementy na redukcję, stosowanie i dawkowanie

WHEY premium