SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy spalacze tłuszczu są zdrowe?

Czy tabletki spalania tłuszczu są zdrowe? Można je stosować?

SlodkaOla01 17 October 2022

Spalacz tłuszczu - REDOX ExtremeEkspert odpowiada

Witaj!

Szczerze mówiąc, to Twoje pytanie jest dziwne i zaskakujące. Skoro jakiś produkt możesz kupić w sposób legalny w zwykłym sklepie i został dopuszczony do obrotu, to znaczy, że można go stosować i w zalecanych ilościach nie stwarza zagrożenia dla zdrowia. 

Tak można powiedzieć w przypadku spalaczy tłuszczu, które zostały zatwierdzone na terytorium naszego kraju. Dotyczy to preparatów, które nie zostały zakwestionowane przez nasze służby sanitarne, a ich skład jest zgodny z prawem polskim.

Preparatów, które zagrażają zdrowiu i życiu i które można uznać za niebezpieczne nie znajdziesz w sklepie SFD. Niestety na takie spalacze tłuszczu możesz trafić w serwisach aukcyjnych, gdyż tak nikt nie weryfikuje, czy substancje, które znajdują się w składzie, są w legalnym obrocie w Polsce. Jak wiesz, na aukcjach możesz kupić wszystko.

W najnowszych spalaczach w kategorii termogeników umieszczono związki, które nie tylko przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej, ale także korzystnie wpływają na zdrowie. Dlatego zawsze zastanów się, gdzie kupisz dany preparat i czy pochodzi on z legalnego źródła. 

Wybór bezpiecznych spalaczy znajdziesz niżej. 

https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Spalacze_tłuszczu_ranking__najlepszy_spalacz_tłuszczu-a905.html

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 18 October 2022
0