SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Kroker
Bił ktoś bolda z andro? Na początku waliłem barki i straszny ból myślałem że może zrosty czy cos, przerzuciłem się na dupę i dalej urywa, najgorsze że mam z 8 flakonów tej samej serii.


Nie slyszalem aby ktos narzekal na bol po boldzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Wlasnie pierwszy kontakt z boldem i myślałem że może bardziej boli ale średnio 3 dni nie mogę siąść tak ciągnie mięsień a soku w sumie też nie dużo bo 2cm na inj, bold test c I deka wszystko ten sam lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Wbij jeszcze jedna lotke, jak bedzie to samo wbij osobno i zobacz co ci nie lezy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Tribold urywał dupe ale "zwykłego" bolda wbiłem 4 flakony z różnych serii i za każdym razem wszystko ok

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Kroker
Bił ktoś bolda z andro? Na początku waliłem barki i straszny ból myślałem że może zrosty czy cos, przerzuciłem się na dupę i dalej urywa, najgorsze że mam z 8 flakonów tej samej serii.

Jeszcze nie stracone wszystko , miałem tak ze jedna butla urywała dupe a druga ani śladu. Oczywiście chodzi o te sam środek seria itd ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Wbije dziś wszystko w osobnych lotkach, bo widzę że Cypio też z nowej serii otworzyłem i akurat się zgrało że w tym samym momencie co odpaliłem bolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie po boldzie z Andro nie było nigdy jakichkolwiek problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Czasami po prostu zbyt duża ilość soku może powodować problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Zbyt duża ilość soku i zbyt agresywne wstrzykniecie bez rozmasowania.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Jak tren z ions i vertex? Z ionsa jak wbijam to za jakies 20 minut czuje mega pobudzenie no i jak otwieram ampulke to czuje ostry metaliczny zapach. A jak z vertexa otwieram to zero zapachu no i jak wbijam to żadnego pobudzenia, kompletnie nic nie czuję. A jak u was było z vertexem? Bral ktos ions i vertex żeby porównac? Zastanawiam sie czy w vertexie siedzi tren w ogole.



Zmieniony przez - azizzz w dniu 2020-11-12 04:21:12

Zmieniony przez - azizzz w dniu 2020-11-12 04:22:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium