SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
No ja mówię nie jestem dobrym przykładem mogłem się nie wyhylac z odczuciami. Za dużo zmiennych wczoraj. To po prostu mógłbyc mój rozj**any kręgosłup po treningu pleców lub po pizzy z frytkami retencja Sorki chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
lodzianin1
rogidogi
rogidogi
Krzychu79
Jw. oprocz heliosa, jest tez normalny clen.


Wiem tylko nie wiem czy moj zaopatrzeniowiec go ma, heliosa ma bo z nim o tym ostatnio gadalem, mogelm szybciej zagadac jak bylem na treningu to bym dal liste bo z pamieci pisalem cleny. W czwartek bede dopytam goscia, dziekuje


npp/prop Bm
deczka/susta Bm

orale Bm to juz pewne co biore, wracam do clena biosira czy db pharma dil ma oba helios i tabsy? helios odpada a biosire i db oral chwala na silce po rowno?


Dbamy dobry clen e u mnie ostatnio biosira lata clen i nikt nie narzeka


Tez jadlem oba cleny ,akurat jeden po drugim db i biosira ,jakby zabrac opakowania nie poznasz lepszy gorszy oba ten sam poziom , jedyny minus to w db mialem 1 albo 2tablety za malo i tak samo bylo jak jadlem mete i wino ,biosira clen meta wino i tura bo bralem zawsze po 100 rowno ,ale i tak oba te laby oceniam dobrze
4

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1035
Ktory lab lepszy swiss czy ions ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Obecnie postawiłbym na ions
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tank2018
Ktory lab lepszy swiss czy ions ?

Też słyszę, że ions pewniejszy. Sam lecę suste I nie ma co narzekać :)

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Tank2018
Ktory lab lepszy swiss czy ions ?


który lepszy nie wiem ale obecnie Ions częsciej stosowany wśród znajomych i wszyscy sobie chwala , ja sam tescia leciałem od nich i działa jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Swiss wcielo ogólnie w moich rejonach a ionsa sobie ludzie chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Panowie deka krodka z Alpha Zeneca , warto ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938524
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2516
Miał ktoś ostatnio coś ze Scantela ?a dokładnie wziąłem z braku laku Testox EN butla 10ml i 250 w 1ml i zastanawiam sie czy szukać dalej czy zostać prz tym. Leci do tego długi tren więc niechciałbym żeby test przestał działać ;)
Wczesniej androchem i royal i bylo ok.

Miarą wartości człowieka jest to, co robi z daną mu mocą.

Platon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej