SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak , on ma laske , bo już kiedyś dawał sobie nogę obciąć i mu obcięli ;))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Lux1980
No ja opieram się na andro swiss i ions .


Trzeba trzymać się tego co się sprawdziło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Z mojego otoczenia bili chlopaki malaya jakiegos mixa tren, test, npp i chwalili sobie. Nie pamietam jak to sie nazywala i co dokladnie bylo w srodku ale na pewno byl tren.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Lux1980
Mój dill ma kilka firm , np jak andro , swiss , ions . Ale za Malaya reke daje dobie uciąć . Wiec już sam nie wiem .....


to juz by k***a nie mial reki a na powaznie bralbym swissa albo ionsa i mial pewnosc bo z tym malayem raz tak raz tak.... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Pb Lab
A mianowicie enan i boldenon z tego labu . Kto to leci .
Bardziej interesuja mnie opinie ludzi co to teraz cisną.
Następna sprawa , ten kuwait , enan , susta , npp . Kto to leci ?
Sa tam deklarowane stężenia ?
Papierki mnie nie interesują , ale opinie ludzi co to biorą. Nie co brali .
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Papierki cię nie interesują ale anonimowe opinie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19399
Darek300
Witam
Pb Lab
A mianowicie enan i boldenon z tego labu . Kto to leci .
Bardziej interesuja mnie opinie ludzi co to teraz cisną.
Następna sprawa , ten kuwait , enan , susta , npp . Kto to leci ?
Sa tam deklarowane stężenia ?
Papierki mnie nie interesują , ale opinie ludzi co to biorą. Nie co brali .
Dzięki


No to chyba bardziej patrz na badania, bo raczej nikt ci nie powie na samych odczuciach czy jest tam stezenie mniejsze czy wieksze czy w polowie jakie miało byc itp.
To nie jest termometr ze wsadzisz sobie go pod pache i za pare minut masz wynik ile co i jak
Pzdr. dla kumatych




Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-03-03 01:57:25

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-03-03 02:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Z papierkami jest tak ze wiekszosc badan jest robiona tylko po to aby wrzucic je tutaj. W wiekszosci przypadkow taki Heniek co klepie w garazu soki zrobi sobie partie o odpowiednim stezeniu i wysle do laboratorium. Partia ta moze sie nawet nie nadawac do wbicia ale prawda jest taka ze dla laboratorium mozna zrobic praktycznie wszystko.

Badania sa fajne ale robione dla siebie a tego nikt nie zrobi bo koszta sa za wysokie.

Teraz mamy mode ze pojawia sie firma i zanim ktos ja zobaczy to juz mamy wyniki badan.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19399
No wlasnie o takie badania mi chodzi robione pod siebie zeby byly wiarygodne ktos kto naprawde zrobil w labie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wtf?

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium