SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2876 Napisanych postów 15451 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 868966
skyboom
a jeżeli ktoś wyląduje w szpitalu i wykryją mu że zażywał substancje zabronione szpital musi gdzieś to zgłosić?

Nie Obowiązuje tajemnica lekarska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3142 Napisanych postów 7443 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102474
Raczej nie . Ja jak miałem 17 lat przesadziłem z innymi rzeczami tez jie legalnymi w pl . Trafiłem do szpitala i nikogo nie informowali , poza rodzina .

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 302 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10503
Polskie prawo nie zabrania przyjmowania sterydow, nie wolno jedynie ich sprzedawac bez stosownych zezwolen. Powiem wiecej, nawet nie zabrania kupowac. Moge pójść do apteki i kupic co mi sie podoba. Sprawą wtórna jest to czy mam na to recepte oraz to czy w ogole kupuje w aptece. To pierwsze to sprawa aptekarza a to drugie dotyczy ogolnie kupowania towarów z niewiadomego pochodzenia czy to bedzie radio z lexusa czy uzywana opona ze stara.
Co więc rozumiesz przez srodki niedozwolone?

Zmieniony przez - hru w dniu 2019-06-08 07:40:50

Zmieniony przez - hru w dniu 2019-06-08 07:43:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 459 Napisanych postów 6572 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59062
prz1993
Squibb to serio lab z wyższej półki, dosłownie każdy środek zawsze ma pełne stężenie. Poza tym maja sporo środków, których inne laby nie mają, albo mają pojedyncze, jak np undestor, ermalone, oxa i antek inj, mdrol, test mix z 8 estrow. Z tym że zupełnie nie widzę sensu przeplacania za podstawowe środki, a jak pokazują ostatnie badania z forum - są i dużo tańsze laby, które nawet oxe czy tren maja z pełnym stezeniem.

Jest mix 7 i 9 estrow . 7 ich flagowy produkt testowane z labu epi i cypio I oxa, epi rewelacja podobnie jak oxa (wersja inj) cypio jak cypio nie poczułem różnicy w stosunku do andro
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 750 Napisanych postów 1196 Wiek 39 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 19206
skyboom
a jeżeli ktoś wyląduje w szpitalu i wykryją mu że zażywał substancje zabronione szpital musi gdzieś to zgłosić?

Zależy co rozumiesz przez słowo substancja zabroniona , jeśli chodzi o anabole to nie zgłaszają , co innego jeśli chodzi o dopalacze , no bo wtedy już zgłaszają....

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1478 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15332
Mam dostęp do takich firm, głównie chodzi mi test cypio i deke. Co według was warto kupić:
Nexium, Ions, Genamed, Vertex, Bioniche, BM, DNA, AlphaZeneca, Razak. Te dwa ostatnie mam z innego źródła i kosztują mnie znacznie drożej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 864 Napisanych postów 21612 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329452
nexium , ions , genamed , vertex te mogę polecić od siebie ,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43091 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535112
ryba266
Mam dostęp do takich firm, głównie chodzi mi test cypio i deke. Co według was warto kupić:
Nexium, Ions, Genamed, Vertex, Bioniche, BM, DNA, AlphaZeneca, Razak. Te dwa ostatnie mam z innego źródła i kosztują mnie znacznie drożej.

U mnie sprawdzone DNA i Alpha Zenaca.... śmiało można wbijać
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 304 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5243
Nexium, genamed zawsze trzymają poziom jakiś
Bioniche testa mogę polecić
BM deka jak najbardziej mogę tez polecić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1478 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15332
Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1