SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2976 Napisanych postów 15525 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 874871
skyboom
a jeżeli ktoś wyląduje w szpitalu i wykryją mu że zażywał substancje zabronione szpital musi gdzieś to zgłosić?

Nie Obowiązuje tajemnica lekarska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10291 Napisanych postów 19892 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163329
Raczej nie . Ja jak miałem 17 lat przesadziłem z innymi rzeczami tez jie legalnymi w pl . Trafiłem do szpitala i nikogo nie informowali , poza rodzina .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 303 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10661
Polskie prawo nie zabrania przyjmowania sterydow, nie wolno jedynie ich sprzedawac bez stosownych zezwolen. Powiem wiecej, nawet nie zabrania kupowac. Moge pójść do apteki i kupic co mi sie podoba. Sprawą wtórna jest to czy mam na to recepte oraz to czy w ogole kupuje w aptece. To pierwsze to sprawa aptekarza a to drugie dotyczy ogolnie kupowania towarów z niewiadomego pochodzenia czy to bedzie radio z lexusa czy uzywana opona ze stara.
Co więc rozumiesz przez srodki niedozwolone?

Zmieniony przez - hru w dniu 2019-06-08 07:40:50

Zmieniony przez - hru w dniu 2019-06-08 07:43:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 6662 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62254
prz1993
Squibb to serio lab z wyższej półki, dosłownie każdy środek zawsze ma pełne stężenie. Poza tym maja sporo środków, których inne laby nie mają, albo mają pojedyncze, jak np undestor, ermalone, oxa i antek inj, mdrol, test mix z 8 estrow. Z tym że zupełnie nie widzę sensu przeplacania za podstawowe środki, a jak pokazują ostatnie badania z forum - są i dużo tańsze laby, które nawet oxe czy tren maja z pełnym stezeniem.

Jest mix 7 i 9 estrow . 7 ich flagowy produkt testowane z labu epi i cypio I oxa, epi rewelacja podobnie jak oxa (wersja inj) cypio jak cypio nie poczułem różnicy w stosunku do andro
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
skyboom
a jeżeli ktoś wyląduje w szpitalu i wykryją mu że zażywał substancje zabronione szpital musi gdzieś to zgłosić?

Zależy co rozumiesz przez słowo substancja zabroniona , jeśli chodzi o anabole to nie zgłaszają , co innego jeśli chodzi o dopalacze , no bo wtedy już zgłaszają....

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 751 Napisanych postów 2375 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21984
Mam dostęp do takich firm, głównie chodzi mi test cypio i deke. Co według was warto kupić:
Nexium, Ions, Genamed, Vertex, Bioniche, BM, DNA, AlphaZeneca, Razak. Te dwa ostatnie mam z innego źródła i kosztują mnie znacznie drożej.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357122
nexium , ions , genamed , vertex te mogę polecić od siebie ,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11063 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697452
ryba266
Mam dostęp do takich firm, głównie chodzi mi test cypio i deke. Co według was warto kupić:
Nexium, Ions, Genamed, Vertex, Bioniche, BM, DNA, AlphaZeneca, Razak. Te dwa ostatnie mam z innego źródła i kosztują mnie znacznie drożej.

U mnie sprawdzone DNA i Alpha Zenaca.... śmiało można wbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 503 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9713
Nexium, genamed zawsze trzymają poziom jakiś
Bioniche testa mogę polecić
BM deka jak najbardziej mogę tez polecić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 751 Napisanych postów 2375 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21984
Dzięki

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Dzem