SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Strone wstecz macie nowe reguły, przeczytać i stosować się.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
dmq92
Nie bedzie roznicy miedzy tymi labami obstawiam. Vertex genamed od lat dobry towar a dna od niedawna i większość tez dziala jak ma. Sam sporo testowalem z kazdego z tych labow.


Ostrzeżenie leci


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-05-07 22:18:11
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Bilem niecałe 2 lata temu cypio i mastera e z medi tech w ampach po 1ml. Cypio działało elegancko, mam gdzieś jeszcze nawet parę ampułek, a mastera miałem tylko jedną paczkę bo potem biłem innego ale myślę że działał. Bardzo dobre wykonanie, żłobienia na pudełkach, drukowane od środka. To był jeden z niewielu cypio, po których kompletnie nic nie było czuć na drugi dzień, żadnego dyskomfortu, tylko tak jak pisałem to było jakiś czas temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
Bolesnego testa to nie pamiętam nawet kiedy mi się trafiło a bilem
Andro
Bioniche
Nande
Atomica
Dna
Nexium
Vertexa
Ionsa
Royala
I jeszcze pewnie coś pominąłem, po propach miewałem dyskomfort czasem po miksach
Ostatni test jaki mnie bolał to było bioniche albo biosira ładnych kilka lat wstecz, co inj bania a najlepsze to że kolezka bił to samo po barkach i nic totalnie jak w masło, oddałem jemu swoje pół flakonu myśląc że jakieś może inne rozlanie i od niego wziąłem strzała u mnie to samo % a on wbił resztę i zadowolony, zero dyskomfortu.
Później po jakiś 2 latach robiłem 2 podejście do tej firmy i już było elegancko Zero problemów po inj.
Coś mi nie leżało w starym składzie.
Dlatego zawsze jak ktoś się pyta o bolesność pisze weź flakon na próbe i stestuj. Ziomek z silki ciśnie od lat tylko na nexiumie poza propem bo do niego podchodził kilka razy i zawsze to samo opuchlizna i ból, propa dobiera innej firmy reszta środków zawsze nex i zadowolony a lecą lotki po 5 ml po barkach.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Mam podopiecznego co wbijał testosteron P z BM podchodził chyba dwa razy zawsze to samo, pośladek bolał ładnych kilka dni, oddał koledze co wbijał w barki i zero dyskomfortu
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Info o nowych zasadach + reg tego działu / tematu na 1 stronie:

https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335.html#post-0

Nowych userów działu odsyłamy do 1 strony żeby się z tym zapoznali. Zmienią się też zasady w dziale DZ - wkrótce.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium