SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napiszę tutaj bo chyba nie ma tematu "Holenderskie realia"
Może będę miał szczęście i jest tutaj ktoś kto zamieszkuje obecnie w Holandii.
Zamieszkuje w okolicach między Utrecht a Gouda. Jak ktoś w mieszka w tych rejonach to kontakt priv mile widziany.
Ok a teraz do rzeczy.

Pytanko w jakie firmy (chodzi o testa cypionat lub enathan) celować o jakie pytać ?




Zmieniony przez - IgłąGoni Igłę w dniu 2019-10-21 00:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
dmq92
Aliorsfd2
Ktory lab robi pewny cabaser do apteki brak mi dojscia teraz szukam po underach? Mix testa susta 300mg i wyzsze ktos cos leci w tej chwili i moze polecic? Odstawilem trena bo zgagi nie szlo opanowac, zostaje na boldzie i cypa chce zmienic na miksa testa i leciec dalej.



Bpc doustnie mi pomoglo w ch** na zgagi na trenie. z 80 procent puscilo w 2 dni ale dawka byla konkretna teraz juz bez trenu lece 500mcg ed i flaki dawno w takim stanie nje byly.


Cena rada mogelm szybciej o tym pisac wtedy tren bym lecial dalej. Juz nie bede wracal bo wszystko ladnie ustabilizowalo sie ale przekaze dla kumpli i na przyszlosc napewno z tym podbije przed trenem

T-400 mam pare tych firm co podaliscie i sprawdze je. Z ta under caba BM bede pytal dila bo mam dojscie do tego laba. Dziekuje wszystkim za odp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
po długiej przerwie wracam na tryb wspomagania<)
znajomy dał mi w prezencie cypio nexium 2 flaszki planuje co 5 dni jak sadzicie zrobi robote???
jak aktualne opinie o tym labie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699702
Jakie opinie to przejrzyj kilka stron wcześniej
Rozpiski to nie tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1271
Siema, jakie laby są teraz najpewniejsze jeśli chodzi o metanabol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
musculedream
po długiej przerwie wracam na tryb wspomagania<)
znajomy dał mi w prezencie cypio nexium 2 flaszki planuje co 5 dni jak sadzicie zrobi robote???
jak aktualne opinie o tym labie???

Niestety nie zrobi, to tylko testosteron. Robotę będziesz musiał zrobić sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Lukfor1988
Siema, jakie laby są teraz najpewniejsze jeśli chodzi o metanabol?


jakie laby masz u dila?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium