SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 595 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12197
Jak ktoś ma kontakt z producentem niech przekaże im. Ponieważ zdjęcia partii są tu, tylko w innym oddziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5831 Napisanych postów 15767 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391369
podaj linka do innego oddzialu. czyli towar robil, ty byles zadowolony z efektow AZ nad i dlatego jest zj**any i leci do kibla? no i miales estro wyzej niz 'NORMALNIE' na podobnym cyklu gdzie bijesz bolda 3/4 tego co bijesz testa, ta?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11297
Wątpię żeby zamiast boldka dali tren, napewno by dobrze na tym nie wyszli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 595 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12197
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 595 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12197
Sorry, nie Łodzianin tylko inny użytkownik. O ile nie mogę komentować to proszę czytać ze zrozumieniem: "Skoro ja robię jeden cykł, i mam wszystko rozplanowane. To jaki by zaje*isty środek mi się nie trafił zamiast Bolda, to nie chcę go!!! Chcę mieć to na co liczę".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 445 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11773
Ja jeszcze pół roku temu zamawiałem sodę, mam jeszcze kilka sztuk teścia w zapasie i npp. Temat dostałem ładnie zrobiony wszystko było jak zawsze, działanie tak samo. Parę razy na tym labie zrobiłem spoko formę. Teraz, aż nie mogę uwierzyć, że takie szopki tam odwalają. Może ich kucharz zaczął pić:) A tak serio to muszę się odezwać do dila od sody, zamówić parę flaszek i zobaczymy co przyleci, inaczej ciężko mi w to uwierzyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2402 Napisanych postów 9138 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 471156
Tam przy całej tej aferze dwa razy napisałem co wg mnie mogło się stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 595 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12197
Odnośnie estro, tak boldek w stosunku 3/4 do teścia trzyma odpowiedni poziom e2 (u mnie). Na srodkach od SODY trzymał przez więcej jak pół roku. Zachowując ten stosunek poziom estro u mnie ani drgnął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 595 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12197
Ale coś się odwaliło. Jak napisał Marian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 445 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11773
Raz miałem npp sody to co 3 strzał łapał mnie kaszel gdzie środek brany kilka razy w życiu i nigdy tego nie było, fakt faktem efekty były zadowalające więc się tym nie przejmowałem. Gdzie nawet na trenie kaszel mnie nie łapie a brałem trena z dose, andro, panax. Więc ten kaszel na npp z sody był dziwny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium