SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 959 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38502
jak squibb na dzien dzisiejszy ? co pewnego z t3?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Z UG andro
Apteka tiromel turecki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Squiba nie stosowałem osobiście ale tutaj ma dobre opinie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michass90
Inf3ct3d
Dobry wieczór Panie i Panowie. Jakie opinie odnośnie Propa-Med 150mg z Bioniche? Cena bardzo atrakcyjna. W ogóle stroniłem od propków gdyż często jest nazwijmy to "alergia" czyli stan grypopodobny. Miałem tak 2 razy. Może powininem wziąć 2 różne propki w razie powtórki?


Ja pamiętam dobrze ten lab i tego propa tam jest 150mg na 1ml ale brałem go ponad 10lat temu jakoś 2012-2013 ale robil dobrze teraz to bionche juz bardzo rzadko sie spotyka


jak dla mnie 150mg propa w 1ml jest nie realne, dupę by ci urwało...


co do tarczycowych, zawsze używałem novothyralu ale był nie dawno okres że go nie było wrzuciłem osobno t3 undera i t4 letrox, fakt ze tiromel był po dacie ale ale wyniki tarczycy poleciły w hvj, ziomek podobnie wrzucił tiromel i tez mu lipa wyszla, potem wrzucił andro i praktycznie to samo gdzie na novotryhral miał wyniki git tak jak ja(moze to też zależy od osoby itp, ja jestem słabym przykładem bo mam wzjg wiec i przyswajalnośc gorsza) ale od nie dawna wrócił novothyral wiec zmieniłem to na dniach znów zbadam


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2023-12-20 12:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Mariusz co masz na myśli, że wyniki poleciały?
U mnie tsh przy dolnej granicy na 1tabl.tiromelu (ten z datą 12.23) , reszty nie badałem ostatnio bo to badania zlecone przez lekarza akurat były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Bio dla mnie tez prop bez bolesny, bo byl robiony na oleju orzechowym czy jak tam zwal nawet po ich winie na wodzie, nie mialem zadnych jazd a wbilem troche butli po barkach, widac mieli dobrego kucharza ale slyszlem od jednego speca, ktorego warto sluchac, ze oni ledwo 50% stezenia trzymali, ile w tym prawdy - nie wiem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Nie było mnie tu 10 lat... Ale konto działa.

Przejrzałem ostatnie strony ale nie znalazłem nic na ten temat: Chciałem zapytać jakiej firmy peptydy i/lub sarmy trzymają poziom żeby zacząć delikatnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wincol
Mariusz co masz na myśli, że wyniki poleciały?
U mnie tsh przy dolnej granicy na 1tabl.tiromelu (ten z datą 12.23) , reszty nie badałem ostatnio bo to badania zlecone przez lekarza akurat były


musiałbym poszuakć badań zeby powiedzieć z dokładnością, ale na novothyralu ft3 miałem pod górną granice, tsh w glebie, a po zmianie ft3 dolna granica i tsh koło 2 było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Maciejski
Nie było mnie tu 10 lat... Ale konto działa.

Przejrzałem ostatnie strony ale nie znalazłem nic na ten temat: Chciałem zapytać jakiej firmy peptydy i/lub sarmy trzymają poziom żeby zacząć delikatnie?


ja osobiście moge polecić imperiala z innych firm nie korzystałem to nie mam zdania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium