SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
opel
Slaby proch to sie dostaje jak sie ma kontakt do lba chinczyka. Napisze tak Sa firmy legalne ktore sprzedaja na fakture towar i stamtad sie bierze towar a nie od kulawego chinczyka z whatsapa. Wtedy masz proszek jakosci farmaceutycznej do hvja kiedy wy zrozumiecie... Wszystko badane he co wiecej . d****i z AZ wyj**al taki wlasnie kulawy chinczyk a tacy kvrwa fifa rafa... k***a to jest legalne tam jak w pl cukier. Sa firmy . mozesz jechac obejrzec biuro i produkcje. To nie jest tak ze chinczyk robi sobie proch w domu w syfiastych warunkach . A tak mysli 99% koksow... Nie da rady zrobisz proszkow bez specjalistycznych maszyn za grube mln $ . Dlatego skonczice p******ic bo tego sie sluchac nie chce. Wszystko kwestia dojscia.

Zreszta za chwile glosowanie o podpiecie SAA z drugs i beda europejskie kary za sAA
Wtedy zaplaczecie jak za pare butli tescia bedzie grzywna i zawiasy i wszystko przeliczane na porcje jak teraz z z grama trawy 10 porcji




Zmieniony przez - opel w dniu 2019-08-06 00:58:27



Koorwa jak dobrze że jesteś, bez ciebie cały black market by upadl i co my biedni nieświadomi świata uzaleznieni od koksu ludziki byśmy zrobili,
raz jeszcze chwała ci chlopie że jesteś i tak pięknie wszystko ogarniasz a my ciemna, szara masa mozemy z twojej dobroci korzystać


















6

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23897 Napisanych postów 67735 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536608
Bogu dziekuje ze lata leca i bede mogl isc do lekarza za jakis czas i legalnie bic prolongatum na htz. Policyja mnie nie zamknie


Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2019-08-06 17:45:55
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
iizziikk
Bogu dziekuje ze lata leca i bede mogl isc do lekarza za jakis czas i legalnie bic prolongatum na htz. Policyja mnie nie zamknie



Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2019-08-06 17:45:55

A za to wyroki będą że ho Ho.... Po amerykańsku 300 w zawieszeniu na 800 :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arek.z90
iizziikk
Bogu dziekuje ze lata leca i bede mogl isc do lekarza za jakis czas i legalnie bic prolongatum na htz. Policyja mnie nie zamknie




Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2019-08-06 17:45:55

A za to wyroki będą że ho Ho.... Po amerykańsku 300 w zawieszeniu na 800 :)


Wszytko idzie w tym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)


Ions bardzo dobre środki , melii nie znam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)


Ions
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)


Melia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7604
Co powiecie o Nexium? Konkretnie Halotestin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)


Ions profeska, na nich bym stawiał w tym zestawieniu.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Ions bdb lab. Melia bilem antka inj i petarda. Znajomy bazowal na ich srodkach i tez bardzo zadowolony.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej