SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 322444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 193 dni Przeczytanych tematów 1453
wouk
Panowie w jaka turę inwestować chodzi o cykl dla kobiety więc dobrze było by żeby w środku była tura a nie mix meta+ wino. Pozdrawiam.

Bralem ture BM i Biosire obie dobre.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13253 Napisanych postów 63526 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543727
wouk
lodzianin1
wouk
Panowie w jaka turę inwestować chodzi o cykl dla kobiety więc dobrze było by żeby w środku była tura a nie mix meta+ wino. Pozdrawiam.

Turka dla kobiety trochę średni pomysl
Co masz w zasięgu ręki??
mam dodyspozycji genamed nexium biosira MALAY i ions. Co do oxy to strasznie jej zamula apetyt próbowała jeszcze starego cyber oxe i apetyt zablokowany wiec chce spróbować tury

BIOSIRA leciała oxa/tura/halo. Dobre pare lat temu ale orale z tego laba ciągle na topie z tego co wiem. W trakcie bez problemów zaraz po komplet badań włącznie z endo co tutaj jest raczej rzadkością:

krzykacz
Badanie po prawie 20tyg na oralach - tura + oxa Biosira w dawce po 60mg ed:

4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25575 Napisanych postów 260042 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332192
Biosira ma dobre orale

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 508 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40668
Brałem ture biosiry i byłem zadowolony.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 156 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68841
Koks1000
BioHay
Panowie podjadał ktoś może CLENEX z Vertexa ?

dobry clen :)

nyga83
hej. Prop, npp, master z Ions, Nexium czy Squibb

wszystko dobre...tylko tego ostatniego cena zabija....wiec jak nie widac roznicy to po co przeplacac

Zmieniony przez - Koks1000 w dniu 2019-08-12 23:14:52

Własnie trochę się wykosztowałem na Squibb ostatnio i chciałbym na coś tańszego przeskoczyć co tez działa :) Natomiast ja często miałem jazdy z bolesnością, czasami stanami zapalnymi na innych brandach i tak nie wiem w co przycelowa. Squibb zero jakiegokolwiek dyskomfortu, dlatego dłużej na nim po bylem. Raz Nexa enan sie trafił, to stany zapalne po 10 dni :/ Susta Ions tak ze 3 dni cos tam bolala, ze ciężko z przysiadami do końca. teraz celuje w prop, npp, master, a propy lubia bolec :)

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2179 Napisanych postów 1975 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39337
Biosira ma dobre orale od lat na topie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25575 Napisanych postów 260042 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332192
nyga83
Koks1000
BioHay

nyga83

wszystko dobre...tylko tego ostatniego cena zabija....wiec jak nie widac roznicy to po co przeplacac

Własnie trochę się wykosztowałem na Squibb ostatnio i chciałbym na coś tańszego przeskoczyć co tez działa :) Natomiast ja często miałem jazdy z bolesnością, czasami stanami zapalnymi na innych brandach i tak nie wiem w co przycelowa. Squibb zero jakiegokolwiek dyskomfortu, dlatego dłużej na nim po bylem. Raz Nexa enan sie trafił, to stany zapalne po 10 dni :/ Susta Ions tak ze 3 dni cos tam bolala, ze ciężko z przysiadami do końca. teraz celuje w prop, npp, master, a propy lubia bolec :)

Androchem ma bezbolesne srodki
Z tańszych masz dna na przyklad
Lub coś w jedynkach np Nanda choć to nie jest tani brand akurat
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3295 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73164
Zastanow sie czy wolisz doplacic i miec komfort czy oszczedzic pare plni sie meczyc skoro tylko squibb z tych trzech Cie nie bolal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 426 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4938
nyga83
Koks1000
BioHay

nyga83

Bilem z najnowszej parti propa i cypio Nexiuma, towar zupełnie bezbolesne. Wczesniejsze partie czuć bylo dyskomfort ale nie zawsze, myślę żu tu też kwestia wykonania inj miała znaczenie.
Najnowsza partia Nexiuma na nowym oleju z tego co mówią i kompletnie bezbolesna. Tak wiec szukaj najnowszej parti a będziesz zadowolony bo przyoszczedzisz kaski i będzie bezboleśnie

Vertex środki równiez bezbolesne. Genamed tani jak barszcz i nigdy mnie nie bolał.

Wellone biłem propa, bezbolesny, cypio poszła 1ml na test i bezbolesny. Skończe Nexiuma to pójdzie flakon Wellony cypio do wbicia.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 512
Warto się brać za Dex Pharma?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1