SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 164 Wiek 28 lat Na forum 197 dni Przeczytanych tematów 4788
T3 Abdi Ibrahim miał już ktoś podróbe?? Czy tylko ja mam farta na lewą T3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20381 Napisanych postów 69729 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570275
Xades111
Środki z firmy Pure Labs czy może się ktoś wypowiedzieć zna ktoś dana markę?

Dziękuję Panowie

Jest ok.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 766 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16211
Kto bije cos z firmy sepach ampułki pakowane po 5 sztuk ładnie zabezpieczone tyle widzę że nie pełny ml w cypku?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
medina/ endogenic powiedzcie mi jak te laby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 520 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3265
Drogo z jakoscia roznie, co chwila masz wrzutki ludzi ze chodzic po inj od nich nie moga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69500 Napisanych postów 333437 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1573724
Sepah ładne wykonanie i działa też spoko
Ciekawe mixy maja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1255
Sepah mialem pare paczek testa i npp w porzadku,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 766 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16211
No to cypek sepach odpalony zobaczę jak to trybi :)
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 179 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9503
rastathc
medina/ endogenic powiedzcie mi jak te laby?
bralem nie tak dawno medinę enan i też cypio w obu przypadkach ból na drugi dzień i guzek bez tabletek ibuprofenu nie dało się funkcjonować a niby tak ten lab miał być bezbolesny celuj winne laby albo spróbuj może tobie podejdzie noi na badaniach nie za bogato też wychodziło zwłaszcza po cypionacie dla mnie kiszka są lepsze laby i pewniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 731 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14433
Cóż i mi już Genamed "padł". Dostałem za to jako zamiennik Sodę, więc krzywdy nie ma.

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Nutlove white