SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
T3 Abdi Ibrahim miał już ktoś podróbe?? Czy tylko ja mam farta na lewą T3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Xades111
Środki z firmy Pure Labs czy może się ktoś wypowiedzieć zna ktoś dana markę?

Dziękuję Panowie


Jest ok.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1047 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22276
Kto bije cos z firmy sepach ampułki pakowane po 5 sztuk ładnie zabezpieczone tyle widzę że nie pełny ml w cypku?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2242
medina/ endogenic powiedzcie mi jak te laby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Drogo z jakoscia roznie, co chwila masz wrzutki ludzi ze chodzic po inj od nich nie moga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Sepah ładne wykonanie i działa też spoko
Ciekawe mixy maja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Sepah mialem pare paczek testa i npp w porzadku,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1047 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22276
No to cypek sepach odpalony zobaczę jak to trybi :)
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11062
rastathc
medina/ endogenic powiedzcie mi jak te laby?
bralem nie tak dawno medinę enan i też cypio w obu przypadkach ból na drugi dzień i guzek bez tabletek ibuprofenu nie dało się funkcjonować a niby tak ten lab miał być bezbolesny celuj winne laby albo spróbuj może tobie podejdzie noi na badaniach nie za bogato też wychodziło zwłaszcza po cypionacie dla mnie kiszka są lepsze laby i pewniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Cóż i mi już Genamed "padł". Dostałem za to jako zamiennik Sodę, więc krzywdy nie ma.

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej