SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 662 Wiek 40 lat Na forum 251 dni Przeczytanych tematów 7316
LevelPl
Też mam serie 2304103, z datą 12.2029. Koncze właśnie vial dzisiaj,a starcza na ponad miesiąc więc zbadam w weekend testa i będzie jasność ;) dam tutaj info z badań ;)


Mam tą samą serie . Starej wiecej , tej bez mięty :). Musi być ok jak małolat 23 lata 260 w martwym targnął na tym , wątpię że placebo tak porobiło skooorwiela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 245 dni Na forum 259 dni Przeczytanych tematów 402
Ile mieliście testosteronu po 2tyg cyklu cypio e4d 250mg ? Wg mnie powinno być koło 4k jednostek teścia, a miałem 2k na tevo temu planuje przejść na ac lub panax lub ions
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 97917 Napisanych postów 368739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1682106
U każdego będzie inny poziom ma na to wplyw bardzo wiele jeszcze innych rzeczy
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 662 Wiek 40 lat Na forum 251 dni Przeczytanych tematów 7316
Qwizi
Ile mieliście testosteronu po 2tyg cyklu cypio e4d 250mg ? Wg mnie powinno być koło 4k jednostek teścia, a miałem 2k na tevo temu planuje przejść na ac lub panax lub ions


Dobry pomysł , zmień lab i zobacz bo każdy ma inaczej . Kolega miał 2 x norma na tym samym co ja 5 razy i dawka identyczna .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 245 dni Na forum 259 dni Przeczytanych tematów 402
Dobra, aktualnie jestem na mostku cypio 75mg pon i piątek ,to pójdę na badania i dam wam znać ile teścia mi wyszło na tevo a w maju przejdę na coś innego i zdam raport hah
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 691 Napisanych postów 6799 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67368
Podsumowując Panax nie ma co skreślać labu tylko omijać te serię co podałem , kumpel je mete i działa z reala słyszałem pozytywne opinie o trenie i HGH


Jako ciekawostka Squibb nie daje numeru partii na swoich flakonach zbadam poziom teścia po weekendzie i dam znać dla porównania

PS. przejżałem temat spooooro stron wstecz i były zarzuty do squiba że drogi .... nie panowie ludzie małolaty co nie mają dojścia płacą takie same ceny jak nie wyższe za panax, gannamed czy wellone


Zmieniony przez - żeleś w dniu 2024-04-24 17:25:10

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21935 Napisanych postów 31085 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 874598
Ale głupie porównanie, a jak nie masz dobrego dojścia do squibba to zapłacisz jeszcze więcej. Masz dobre dojście do wszystkiego, to squibb jest drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 97917 Napisanych postów 368739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1682106
Dokładnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
A ja przeładowałem właśnie pierwszego strzała propka w Bareczek z panaxa i za dobre 2 tyg lecę przebadać sobie testa którego poziom jest mi aktualnie znany.Swoją drogą zostało mi ze starych zapasow APM master prop coś ktoś wie o tym labie te flakony mają z dobre 4 lata więc nie wiem czy ten lab jeszcze funkcjonuje?
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium