SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24279 Napisanych postów 257152 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1324409
Koleżka z tego forum może się wpisze schodzi z bomby 3 letniej ,właśnie kończy juz sermy
Wcześniej Ovi fakt że poszło chyba 30.000 ogólnie albo i więcej ale już jest wszystko w widełkach ,zaraz będzie szedł clom w odstawkę

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2072 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 38934
dalej burza z ovi, jak sie udaje dostac pregnyl to wbijam jest sporo drozszy ale czy ja zauwazylem roznice miedzy tym a ovigil to nie wiem, dzialac dziala tyle moge powiedziec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3298 Napisanych postów 3190 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 138099
vinyl1981

Z Malaya biorę propa strasznie boli dupa z 3 dni po strzale, po propie z Galenika nie mam takich objawów ale działa

To jednak zalezy od osoby. Ja wbilem paczke propa Malay potem zmienilem na Balkan i zaden nie bolal, ale bije tylko w uda.
2

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24279 Napisanych postów 257152 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1324409
Nie każdy będzie propa tolerowal
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4149 Napisanych postów 7477 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 388654
arek.z90
vinyl1981

Z Malaya biorę propa strasznie boli dupa z 3 dni po strzale, po propie z Galenika nie mam takich objawów ale działa

To jednak zalezy od osoby. Ja wbilem paczke propa Malay potem zmienilem na Balkan i zaden nie bolal, ale bije tylko w uda.

Jak doopa mam boleć to po udach już wtedy napyerdala. Jak przed chwilą pisałem u siebie. Trochę tych propow przerobiłem I się nigdy nic nie działo. Na pewno zależy to od organizmu. Ja jedyny dyskomfort przez dwa lata miałem po źle ugotowany cypie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2072 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 38934
jestem tego samego zdania, lepiej niz dupsko boli niz ma nogi odjac, a wiem cos o tym ostatnio https://www.sfd.pl/Dihydroboldenone_a_boldenon_ktos_cos_-t1186559-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3561 Napisanych postów 9524 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 286511
Wojmir
dmq92
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 07:31:52

Biłem długo ovigil, też "badałem jak inni, estro wywalało, przy dużych dawkach jaja puchły" Wszystko jak u innych, dziw, że kiedy się schodzi z bomby na odblok, to przestaje działać. Zresztą to nie jest rHCG, tylko HCG, ciekawe skąd shree ma mocz ciężarnych kobiet, trzymają kobiety w klatkach, buhaj gania i ładuje w glory hole hurtowo, czy chodzą po ulicy i od kobiet z brzuchem zbierają mocz?
Nie znam nikogo kto się odblokował na shree, mowa o osobach, które jakiś czas siedzą na bombie, a nie po 16tyg. Ja tam w dupie mam, 3paczki ovi zamiast 1 pregnylu nadal mnie nie przekonuje.

Kazda z osob o ktorych pisze byla minimum rok na bombie. Wiekszosc z tych odblokow to poprawka po jednym takim u mnie z miasta kulturysty co robi odbloki bez badan.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 12:32:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 284 Napisanych postów 901 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26046
dmq92
Wojmir
dmq92
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to

Biłem długo ovigil, też "badałem jak inni, estro wywalało, przy dużych dawkach jaja puchły" Wszystko jak u innych, dziw, że kiedy się schodzi z bomby na odblok, to przestaje działać. Zresztą to nie jest rHCG, tylko HCG, ciekawe skąd shree ma mocz ciężarnych kobiet, trzymają kobiety w klatkach, buhaj gania i ładuje w glory hole hurtowo, czy chodzą po ulicy i od kobiet z brzuchem zbierają mocz?
Nie znam nikogo kto się odblokował na shree, mowa o osobach, które jakiś czas siedzą na bombie, a nie po 16tyg. Ja tam w dupie mam, 3paczki ovi zamiast 1 pregnylu nadal mnie nie przekonuje.

Kazda z osob o ktorych pisze byla minimum rok na bombie. Wiekszosc z tych odblokow to poprawka po jednym takim u mnie z miasta kulturysty co robi odbloki bez badan.

ale on jest bardziej przekonywujacy bo ma opanowane znaki interpunkcyjne do perfekcjii

wszyscy gadaja ze dziala ten ze nie dziala...sam przeciw wszystkim...

naczelny k***a rozkminiacz wie kto jest dillem kto nie kto po co chwali a czemu nie chwali

nie dziala Ci to bij pregnyl i wszystko zbedna gadka...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 267 Napisanych postów 425 Na forum 363 dni Przeczytanych tematów 320645
Koks1000
dmq92
Wojmir
dmq92

ale on jest bardziej przekonywujacy bo ma opanowane znaki interpunkcyjne do perfekcjii

wszyscy gadaja ze dziala ten ze nie dziala...sam przeciw wszystkim...

naczelny k***a rozkminiacz wie kto jest dillem kto nie kto po co chwali a czemu nie chwali

nie dziala Ci to bij pregnyl i wszystko zbedna gadka...

Są dowody na konkurencyjnym. Strasznie Cię dupeczka piecze jak jadę po "Twoich ulubionych" labach. Ja ovigilu już nie dotknę i pozwolisz, że zawsze jak ktoś spyta w tym temacie o ovigil i akurat to zauważę, to napomknę o tym, że nie działa. A kto ma rozum będzie wiedział, kto jest konsument a kto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3561 Napisanych postów 9524 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 286511
Mozliwe ze zdarzaja sie nie dzialajace tak jak pregnyl grecki. Latwo przegrzac i po sprawie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Masa