SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1170 Napisanych postów 26362 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
Lodzianin dlaczego kasujesz? nigdzie nie lamie zadnego regulaminu daje opinie nt gh ktoter sam wbijam i tego co znajomy wysylal do badan. W czym jest problem ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260186 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332547
Panowie przestańcie podpierać się czymś do czego nie macie dojścia (badania ) lub jeśli macie to słucham w jaki sposób weszliście w ich posiadanie ?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3843 Napisanych postów 9826 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288453
No ja pierwszy tydzien nic ale potem jednak wyj**alo. Wszystkiego miec nie mozna ale sam w sobie base srodek nabijal lepiej niz antek.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260186 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332547
To wrzuć badania i wtedy się nimi podpieraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248902
achill
Witam, mam pytanie: androchem czy nexium ewentualnie swiss lub ions, celuje w tescie, treny, mastera i wino. Wczesniej lecialo wszystko z andro i bylo ok, ale zapas sie konczy :) Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam.

Wszystko powinno klepać . Ja lecę teraz na środkach ions i jest bardzo dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248902
Shaki27
witam, jakie firmy polecacie z peptydami ? co by było teraz najbardziej dostepne i realnie dobre

Imperial cena jakość najlepiej wychodzi
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56588
Czy jest obecnie na rynku Prima w tabsach godna uwagi? Czy wogule Prima w postaci oralnej ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Comodore
Czy jest obecnie na rynku Prima w tabsach godna uwagi? Czy wogule Prima w postaci oralnej ma sens?

dziewczyny podjadały u mnie biosirę , nie wiem kto jeszcza ma primkę w tabsach
jak dla mnie to środek typowo dla kobiet

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1