SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25504
xadas90
Wiem jak działają. Znam różnicę miedzy T3 a T4, zasade działania etc.
tylko to się bierze jak ci tarczyca zwalnia mocno, robiłeś badania że chcesz takie leki wrzucać na redukcji? Czy od tak sobie bo to popularne tiktaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czasem można i ją dać dla podbicia Ft3 ponad normę. Osobiście uważałem, że to głupota, a teraz sam tak lecę i czuje się dobrze, nie jestem płaski, a smalec leci szybciej. Ciśnienie itp. w normie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25504
Cayek
Czasem można i ją dać dla podbicia Ft3 ponad normę. Osobiście uważałem, że to głupota, a teraz sam tak lecę i czuje się dobrze, nie jestem płaski, a smalec leci szybciej. Ciśnienie itp. w normie
ty jedziesz na zawody więc jak mus to mus, a wątpię za gość się szykuje do zawodów więc mu to nie potrzebne, dupe w górę i kręcić kardio a nie każdy by chciał gotowca
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Też fakt. Zbyteczne do schodzenia do poziomu solidnej plażówki

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
z takim pytaniem, moze gosc chce sie zmienisc w jakis garniak na jakas impreze ktora wyszkoczyla 'nagle' jak na plaze to lepiej obciac kcal albo podwyzszyc cardio, niz mieszac w hormonach...
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Eagle13
xadas90
Wiem jak działają. Znam różnicę miedzy T3 a T4, zasade działania etc.
tylko to się bierze jak ci tarczyca zwalnia mocno, robiłeś badania że chcesz takie leki wrzucać na redukcji? Czy od tak sobie bo to popularne tiktaki


Większość bierze to na redu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2188
Witam,

Przymierzam się do zakupu metki i winka, ogólnie miałem 3lata przerwy od SAA i pourywały mi się kontakty, firmy które są w moim zasięgu na dzień dzisiejszy to Gorillaz, Androchem i ewentualnie EP które wyskoczyło mi w google, samo EP ma na stronie ofertę balkana, ale nie mam żadnej wiarygodności tej że strony internetowej.

Jaka firme w takim razie polecacie?


Pozdrawiam serdecznie


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2022-07-27 09:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
Androchem bierz, bardzo dobra firma
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Androchem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
olszes1221
Witam,

Przymierzam się do zakupu metki i winka, ogólnie miałem 3lata przerwy od SAA i pourywały mi się kontakty, firmy które są w moim zasięgu na dzień dzisiejszy to Gorillaz, Androchem i ewentualnie EP które wyskoczyło mi w google, samo EP ma na stronie ofertę balkana, ale nie mam żadnej wiarygodności tej że strony internetowej.

Jaka firme w takim razie polecacie?


Pozdrawiam serdecznie
Bierz Androchem nie naw sie w zadne EP. Pozdro.


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2022-07-27 09:43:47
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium