SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 107
Dlatego właśnie są tutaj takie osoby jak wy, które mogą pomóc we wdrożeniu się w temat. Jakie w takim razie powiniem znać podstawy żeby się za to wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóż swój osobny temat z ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 107
Rozumiem. Dzięki w takim razie za pomoc :) poszukam może pomocy na innym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Lucky_Luc
Dlatego właśnie są tutaj takie osoby jak wy, które mogą pomóc we wdrożeniu się w temat. Jakie w takim razie powiniem znać podstawy żeby się za to wziąć ?



Powiem Ci szczerze nie marnuj czasu tylko wez jakiegos dobrego trenera zaplac 150-200zl miesięcznie i daj sie poprowadzic. Bo temat jest tak szeroki ze zeby wszystko ogarnąć to trzeba miesoecy intensywnej nauki i potem lat doswiadczenia. A po co marnowac czas, lepiej zaplacic miec podane na tacy, moc zapytac i poglebiac wiedze.



Tak poszukaj na innym.
Z czasem przyjdzie rozum.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-05-08 18:30:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 107
Skoro tak mówisz to spróbuje w taki sposób może zacząć :) zorientuje się czy jest ktoś taki w mojej miejcowości w niemczech. Dzięki za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Ja bym jednak sprawdzonego polaka szukal i współpraca online. Bo nie trudno o zj**a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22479
Obecnie leci Master E z Ions no i zylki wychodza mimo tego że Mix testa bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
A co ma mix do zyl na trenie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Lucky_Luc
Witam wszystkich :) chciałbym spróbować jakiś cykl z sokiem. Nigdy nic takiego nie brałem oprócz sarmu jakieś 3 lata temu więc nie mam wogóle doświadczenia, nawet nie znam wielu środków dlatego pisze tutaj, mam nadzieje że w jakiś sposób mi pomożecie :) przede wszystim od początku do końca jak możecie to napiszcie za co się wziąć ? Na pewno badania przed ? Jakie te badania trzeba przede wszystkim zrobić ?


Kolego załóż swój temat wraz z ankieta to się pomoże ,w tym rozmawiamy tylko o tym co działa a co nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Mejden
Masteron z kuweit czy ions? Co lepiej brać? I czy wgl siedzi tam Master?


Kuweit nowy lab na rynku i złych opini nie slyszalem
Ions już długo na rynku i opinie raczej pozytywne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej