SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Agleciqq
Panowie, wziąłem HCG z andro i szczerze to jakoś nie odczułem działania po 5k j , teraz patrzę nadania i 20% zawartości u nich jest więc smiecha na sali, imperial 50% czystości. Polecacie coś co działa?


Jak te 5k wbiles? Jak w bro stylu typu 1000 ui e3d i jeśli estro nie wywaliło to faktycznie kaszka.
Panax miał z 98% stężenia na jakimś badaniu. Póki co sam się nie wypowiem, bo jeszcze na szczęście bije swoją aptekę, potem zacznę od Panaxa właśnie, chyba że jednak ovitrelle się uda dorwac na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1666j X3 e2d badania robione po tym i estro jak zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Rutyna i ciągle powielanie mitów,
mi nigdy hcg estro nie podniosło, czyli co, nigdy nie bilem prawdziwego? Nawet to co sam z apteki odbierałem było lipne?
Koorwa no nie da się już tego czytac

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, ale zależy mi żeby ktoś polecił mi jakieś firmy z działającym HCG, tu kolega napisał że Actiza. Czym więcej tym lepiej, poprzebieram w temacie i coś znajdę dla siebie. A po to jest te forum żeby korzystać z doświadczenia nas wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Actizia, andro, imperial, z tych korzystam i są takie jak być powinny
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Arkus P
Rutyna i ciągle powielanie mitów,
mi nigdy hcg estro nie podniosło, czyli co, nigdy nie bilem prawdziwego? Nawet to co sam z apteki odbierałem było lipne?
Koorwa no nie da się już tego czytac


O proszę kolega jakąś Amerykę nowa odkrył.
Ciekawe, mechanizm działania hcg jest zbadany i opisany pierwszy głupszy przykład z Google https://www.researchgate.net/figure/Effect-of-hCG-on-aromatase-activity-Caudal-minces-were-incubated-in-vitro-with-70-nM_fig6_7210787
Mogę wkleić 200 kolejnych.

Konsesus oparty na dowodach jest jasny hcg wzmaga syntezę e2 i koniec kropka. To że Ty nie zaobserwowałeś u siebie czegoś takiego
a) nie oznacza że to nie wystąpiło
b) jesteś sam jeden i Twoje zdanie nie podparte żadnymi dowodami
Gadanie, że to mit to jak negowanie kulistosci ziemi, niby wszyscy wiedzą, ale nie każdy widział,, więc znajdą się tacy co to zanegują


Bierz Panaxa bo jako jedyny nie miał wpadki będąc zbadanym
Wielu osobom zależy żeby pewne badania się nie pojawiły, tym samym osobom zależy żeby badania tych produktów wypadły dobrze. Nie widzę problemu, taka duża grupa ludzi zrzuci się po 2zl i zrobi swoje badania i zamknie mordę tym którzy zrobili inne. Dziwne, że do tej pory nic takiego się nie pojawiło, a czasu było mnóstwo, natomiast zawsze jak soe wspomi o tych badaniach pojawia się zdenerwowanie, wyzwiska, nienawiść. Ja nic nie sugeruje, tylko opisuje co widzę i to powinno mądrym i bystrym dać odpowiedź czym się kierować.


Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-06-20 14:37:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Chcesz badania to zrobić sobie je sam.i masz pewność
Ja bije aptekę i nie mam zagwozdki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105517
Zemial
Arkus P
Rutyna i ciągle powielanie mitów,
mi nigdy hcg estro nie podniosło, czyli co, nigdy nie bilem prawdziwego? Nawet to co sam z apteki odbierałem było lipne?
Koorwa no nie da się już tego czytac


O proszę kolega jakąś Amerykę nowa odkrył.
Ciekawe, mechanizm działania hcg jest zbadany i opisany pierwszy głupszy przykład z Google https://www.researchgate.net/figure/Effect-of-hCG-on-aromatase-activity-Caudal-minces-were-incubated-in-vitro-with-70-nM_fig6_7210787
Mogę wkleić 200 kolejnych.

Konsesus oparty na dowodach jest jasny hcg wzmaga syntezę e2 i koniec kropka. To że Ty nie zaobserwowałeś u siebie czegoś takiego
a) nie oznacza że to nie wystąpiło
b) jesteś sam jeden i Twoje zdanie nie podparte żadnymi dowodami
Gadanie, że to mit to jak negowanie kulistosci ziemi, niby wszyscy wiedzą, ale nie każdy widział,, więc znajdą się tacy co to zanegują


Bierz Panaxa bo jako jedyny nie miał wpadki będąc zbadanym
Wielu osobom zależy żeby pewne badania się nie pojawiły, tym samym osobom zależy żeby badania tych produktów wypadły dobrze. Nie widzę problemu, taka duża grupa ludzi zrzuci się po 2zl i zrobi swoje badania i zamknie mordę tym którzy zrobili inne. Dziwne, że do tej pory nic takiego się nie pojawiło, a czasu było mnóstwo, natomiast zawsze jak soe wspomi o tych badaniach pojawia się zdenerwowanie, wyzwiska, nienawiść. Ja nic nie sugeruje, tylko opisuje co widzę i to powinno mądrym i bystrym dać odpowiedź czym się kierować.



Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-06-20 14:37:39


A skąd masz informacje że jako jedyni nie mieli wpadki? tak samo zależy niektórym żeby innych firm wyszły badania niedobre. Tak samo było np. z HGH które minikox wstawiał w filmiku że tylko jedno HGH ma stężenie, bajki bajki bajki
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1776
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
nie wrzucamy tutaj zdjęć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej