SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzysiek21
Panowie, mam do wyboru propionat swiss healthcare lub Euro-pharmacies co brać? lata temu leciałem na propie z Platinium Labs i byłem mega zadowolony jednak przez ostatnie lata wypadłem z rynku pakerow i kontakty sie po urywały, który z tych dwóch co podałem moglibyście polecić


Testy powinny śmigać nawet w takiej firmie jak EP .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
krzysiek21
Panowie, mam do wyboru propionat swiss healthcare lub Euro-pharmacies co brać? lata temu leciałem na propie z Platinium Labs i byłem mega zadowolony jednak przez ostatnie lata wypadłem z rynku pakerow i kontakty sie po urywały, który z tych dwóch co podałem moglibyście polecić

Wróć do Platinium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
krzysiek21
Panowie, mam do wyboru propionat swiss healthcare lub Euro-pharmacies co brać? lata temu leciałem na propie z Platinium Labs i byłem mega zadowolony jednak przez ostatnie lata wypadłem z rynku pakerow i kontakty sie po urywały, który z tych dwóch co podałem moglibyście polecić

bierz swissa - pewniak.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Kazdy prop bedzie dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Propa lipe jeszcze nigdy nie trafiłem z czego bym nie wziął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
Krótki master z DNA. Siedzi tam co ma byc czy lipa?


Zmieniony przez - kamilos136 w dniu 2021-01-30 19:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Z DNA przerobiłem cypio, propa, mastera, wino i metę wszystko co wziąłem mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Ostatnio pojawiło się kilka kontrowersyjnych tematów o dna
Przejrzy stronę główna ( temat Antka )
Lepiej szukaj innej firmy
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Umnie wszyscy lecą na dna i złych opinii nie słyszałem
3

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28790 Napisanych postów 62472 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900451
U mnie też sporo osób dna leci i zadowoleni ale Antka nikt nie jadł.
Ogólnie w moich stronach dominuje androchem dna i Dose, pojawila się też nanda, merc, Alpha zeneca, chwalone produkty.duzo labow teraz trzyma super poziom. Z 2 ostatnich leciałem metkę i rewelacja. Z reszty sporo iniekcji i żadnych problemów.

Najlepiej brać to co chłopy z realu biją i chwala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium