SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Efka hiszpańska z apteki dostępna
50 mg na tabsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
wincol
Panowie jest obecnie dostępna jakaś efka 50mg/tabl. ? Ostatnio jakiej używałem to firmy Arena, Rumunia , tak przynajmniej na opakowaniu było napisane. Nie wiem czy to under czy nie ale bez znaczenia bo działała jak trzeba.


Tez mialem ta Arene, Rumunia jeszcze kilka tygodni temu dil mial tego dosc sporo a teraz susza. Teraz cos mowil o jakichs boxach 1500tab/opk tez niby Arena, ale nie bralem tego lub jakis mix Eva Fatburner 20mg efki, coffa, yoha, aspir itp. T5 chyba tez w skladzie miala efke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lodzianin1
Testy kiepskie raczej ciężko trafić


Ale co masz na myśli kiepskie? Zaniżone stężenia czy ogólnie same oleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Kapsle
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Shree Venkatesh Indie Ovigil 5000 hcg, testował ktoś? Sziedzi tam HCG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
To jeszcze lata w obiegu? Z 6 lat temu to było dobre hcg czuć było działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Dostałem od dilla info, że tylko to ma teraz na stanie, więc chyba lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 613
Panowie, proszę o opinie o organica, chhce zamówić cypio i hcg, coś ktoś wie? Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1715
A ja mam teraz pytanie odnośnie HCG . Nie zależy mi aby było tanie , ale interesuje mnie coś dobrego o nie zaniżonym stężeniu , coś co jest najlepsze na obecną chwilę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
Hcg Androchem trzyma poziom na pewno na ten moment
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium