SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1364069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10577 Napisanych postów 21852 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297830
W hooy ciekawa. Dalej nie wiem czy jak wsypie hcg do kielona to zadziała.

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest wyłącznie przypadkowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1452 Napisanych postów 1346 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 164367
Zadziała. Krzychu o tym pisał na FB. W hcg z USA "rozpuszczalnik to nie sama sól fizjologiczna (NaCl - 0,9%), ale również alkohol benzylowy (0,9%)".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54550
dmq92
.
Masz screena bo chyba nie widzisz co piszesz.

Czy alkohol w nacl. Widzisz to? NACL NIE ZAWIERA ALKOHOLU DOCENCIE. ROZPUSZCZALNIK JUZ TAK. tylko o to mi soe rozchodzi. Pomyliłeś pojęcia, zrozum amebo.

I tyle z mojej strony. Bo beton pozostanie betonem. sam przeczysz swoim slowom.

Jeszcze dodam poprawne pytanie. Czy alkohol w rozluszczalniku moze miec negatywny wplyw na hcg? Odpowiedź Ci podac? Jest banalna.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-22 18:33:56

Nie wyrywaj zdania z kontekstu amebo-betonie, tylko czytaj całą wypowiedź że zrozumieniem, jednak w Twoim przypadku to za trudne, bo jedno wynika z drugiego, a do myślenia przycyznowo-skutkowego trzeba mieć rozwinięte płaty czołowe.

Skoro odpowiedź jest taka oczywista, to poproszę odpowiedź z uzasadnieniem.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9750 Napisanych postów 16357 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325235
Dokładnie masz ja, podana wyżej. To normalna praktyka.

Wyrwalem zdanie z kontekstu co nic nie zmienia. Bo to nadal zle zadane pytanie.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-22 20:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1452 Napisanych postów 1346 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 164367
Czas przechowywania takiego hcg w lodówce po rozrobieniu to 60 dni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9750 Napisanych postów 16357 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325235
Zeby sie o tym dowoedzoec wystarczy odpalić google ale niektórzy maja tak platy czolowe rozwiniete ze powoduja ucisk na reszte mozgu i jest jak jest. Zycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54550
Dzięki Żubroń za konkretną odpowiedź, a Tobie Dmq za potwierdzenie Twojej wiedzy - zamiast odpowiedzieć konkretnie i na temat, podpinasz się pod odpowiedź Żubronia i jego wiedzę stwierdzeniem "dokładnie" - dla mnie to wszytko mówi o Twojej błyskotliwej wiedzy i umiejętności dzielenia się nią z innymi.
1

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Widzisz odpowiedział przedemna. A tak sie sklada ze tez krzycha obserwuje i znany mi temat a miapes mi potwierdzic ze sie myle. Ale to tez Ci nie wyszlo.

Nie chce mi sie z toba juz scierac, bo to smutne ze nie ogarniasz sam co piszesz. Dam Ci spokoj. Zyj sobie

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-22 21:06:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2237
siema. ktos cos wie na temat srodkow z EMEL i Aquila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Aquilla się u mnie pojawia powoli i ze sluchu zero narzekan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Whole01