SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4132222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 342 Napisanych postów 441 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11723
qwer106
Organica ktoś coś ? Bo raczej mało znany. Mam bolda i cypionaty.



Zmieniony przez - qwer106 w dniu 2023-04-13 12:29:37
Jak już masz to wbijaj, i daj znać za pare tygodni czy klepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2880
Organica siedzi to ma siedzieć :) Chyba dosyć świeży lab, ale zbiera dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2492
Psycho Dad
CwiczDuzo
Ja bije teraz testowo Hermes Pharma bo dostałem dwa flakony w prezencie. Test tam jest na bank,brak stanów zapalnych. Środek dobrze zrobiony,na oleju z pestek winogron.


I co z tym labem, bo jestem ciekaw czy coś tam siedzi w ogóle z tych 300mg deklarowanych.


Środków nie badałem ale testa nie opłaca sie walowac. mix działa tak jak powinien. Mam jeszcze NPP ale to zostawię na później. Co najlepsze treny też działają,więc niby lab z netu ale jest tam to co ma być. No i środki dobrze zrobione,bezbolesne. Maja dobrego kucharza a przez to że nie idzie to przez dilla to mogę sobie pozwolić na w miarę niska cenę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
U mnie znajomy miał stany zapalne a teraz promo wała ciagle 25% jakby interes nie kręcił się albo zmieniają marke i wyprzedaż :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Promki tam były odkąd pamiętam, więc nie wydaje mi się żeby się zawijali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Kiedyś na maila tak nie wysyłali a teraz namolnie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10223
Kiedyś też wysyłali. Dostawałem cyklicznie. Widać nie każdemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
W poniedziałek przybiję od nich 600 cypa i we wtorek pójdę na badanie testa, zobaczę, czy to nie kujawski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Test powinien działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Witam jak susta z Ions cały czas wysoki poziom czy można trafić na lipe susty z Ions proszę o opinie dzięki pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium